Щоденник молодого Анархотуриста


понеділок, 23 червня 2008 р.

EURO-2008

Євро 2008 присвячується

пʼятниця, 20 червня 2008 р.

The Internet

А як Ви думаєте? Для чого все таки Інтернет???

Pulp what?

Виявляється, на YouTube можна найти багато чого цікавого. Недавно найшов ось цей трейлер. Нічого Вам не нагадує? Pulp Mapets від Mapetino.

четвер, 19 червня 2008 р.

Де мої бардюри???

Нещодавно в інтернеті знайшов дуже цікаву статтю. Тобто стаття так собі, нічого особливого, крім одного моменту: я живу на вул. Гашека і проблема викрадених бардюрів - моя проблема. Правду кажучи, не знав, що на Гашека проводили ремонт, оскільки вдома не був вже з два місяці. До мого відїзду вулиця була страшна: ями, розбитий тротуар тощо. Тому, стаття з одного боку потішила (виявляється і на нашій вулиці буде свято... Може...), а з другого - розчарувала (невже тепер бардюри так і не поставлять???). В звязку з цим, звертаюсь до викрадачів бардюрів: народ, віддайте бардюри, будь ласка. От уявіть, що то з Вашої вулиці їх викрали. Тепер же років 15 ніхто ремонт не робитиме.

вівторок, 17 червня 2008 р.

Перше занурення (The first diving)

Перше занурення... Одразу після того, як натягнув гідрокостюм, зрозумів: для тих, хто страждає клаустрофобією – дайвінг протипоказаний. Призначення гідрокостюму – зігріти тіло в холодній воді, а також забезпечити його від різних фізичних пошкоджень, які можуть загрожувати під водою. Гідрокостюми є двох видів: так званий «мокрий» та «сухий». «Мокрий» костюм надівається на голе тіло (залишаються лише плавки), промокає під час занурення, але внаслідок своїх фізичних та хімічних властивостей, зігріває тіло та не дає температурі опуститися нижче критичної точки. «Мокрий» костюм призначений для занурювання в не дуже низьких температурах. З власного досвіду: вода температурою в 10 гр. Цельсія здається теплою, приємною кімнатною ванною. «Сухий» костюм призначений для занурення при низьких температурах, наприклад, взимку. Він не промокає, одягається поверх зовнішнього одягу (поверх светра, шерстяних штанів тощо). Власний досвід занурення в «сухому» костюмі відсутній. Не сезон.
Повертаючись до сказаного. Про клаустрофобію. Страждаю легкою формою цього «психічного стану» (не скажу, що це хвороба, хоча я не лікар). Наприклад, незручно почуваю себе на верхній поличці купейного вагону, особливо коли виключено світло, не люблю спати біля стіни коли «вихід» з ліжка заблокований кимось або чимось, ненавиджу свою однокімнатну квартиру загальною площею 29 кв. метрів без балкона тощо. Коли я натягнув «мокрий» гідрокостюм, який тісно і сильно обтягує все тіло і не дає нормально дихати в мене почалась паніка. І це ще до занурення!!! Я ніяк не міг нормально надихатися. Однак, відступати було вже пізно. Тому вирішив з панікою боротися. Причому боровся не лише з нею, але й з логічним питанням, яке постійно крутилось в голові: а шо я тут роблю і нафіга воно мені то треба. Однак, гідрокостюм – це ще пів біди. Після цього прийшлось почепити не менш обтягуючу і давлючу на голову шапочку, яке не давала відкрити рот, а також причепити пояс з вантажами, який потім виявились надзвичайно придатними для того, що зануритися під воду. Ну і на кінець почепив на плечі акваланг, вагою не менше, мабуть, 20 кг., маску та ласти. І так споряджений до бою почалапав в ластах як жаба до води. Чалапати виявилось теж не зовсім легко, бо ласти намагались перечепитися за все, за що тільки могли і повалити мене на землю. Однак, я не дався. Виявилось, що задом йти набагато легше. В голові крутились емоції: цікавість в перемішку зі страхом і вищеназваними питаннями. Найстрашнішим виявилось перше занурення і дихання під водою. За декілька секунд призвичаївся дихати через акваланг і все пішло не так вже й погано. Основне, що я зрозумів і без пояснень інструктора – це те, що під водою паніка дорівнює смерті. Щоб не сталось, панікувати не можна. Треба діяти розважливо і ні в якому разі не витягувати з рота ту штуку, якою дихаєш. Плавали ми не глибоко. Найбільша глибина – 3 метри. Але, для першого разу цього виявилось достатньо. Стягнувши гідрокостюм, відчув всю сутність давно заїждженої фрази «вдихнути на повні груди».
А в загальному мені сподобалось і з нетерпінням буду чекати наступного занурення.

Так виглядає спарядження дайвера в "складеному" вигляді

Озеро "Каташі" де відбувалось перше хрещення водою
Перша примірка гідрокостюму. Посмішка на обличчі, хороший настрій. Ще не знаю, що мене чекає за декілька хвилин.
О... Починається...

В повному спорядженні

вівторок, 10 червня 2008 р.

Львів без комплексів!!!

Випадково в інтернеті найшов такий відеосюжет. Сподобалось. Вміють люди відриватися. А заодно й привернути увагу. Бо це як в рекламі. Не важливо що ти говориш (показуєш), а важливо як ти це робиш. Хотілося подивитися б на цих міліціонерів, як вони бігають за протестуючими. От сміху, мабуть, було! Але, мабуть, ті протестуючі швидко бігали, бо з восьми затримали лише одного. Нарешті хоть щось оригінальне в нашу сірому житті.

Hot town. Ghosts in the city!


Дуже дивні речі діються в нас в гуртожитку по вул. Лангевіча, 26, м. Люблін, РП. Мабуть, завівся якийсь дух (Барабашка чи хтось до нього подібний). Треба повідомити відповідні органи (якщо такі існують) по боротьбі з ними і радикально вжити заходів. Може священника викликати??? А відбувається от що (як лікарі кажуть, обєктивно): поза вчора вивісив у ванні сушитися (не повірите) дві пари гарних, майже нових, ще не латаних шкарпеток. Вчора зранку захожу в ванну - висить одна (добре що пара, не шкарпетка). Я навіть не розглядаю варіант, що комусь потрібні були мої шкарпетки для якихось незрозумілих цілей. Хіба що тараканів травити. Але враховуючи той факт, що вони було свіжо випрані, варіант цей відкидаю. Далі більше. Оскільки погода нас балує (на термометрі поза 30 гр. цельсія) тримаю в холодильнику, що знаходиться у спільній блочній кухні пачку свіжого, холодного смачного вишново-яблочного соку відомї фірми "TYMBARK". Бачили мабть цю рекламу: Ньютон би в нас карєри не зробив, бо вишні ми зриваємо з дерев ще до того як вони впадуть: тоді вони найсмачніші і т.д. Так от, виявляється і туди добрався наш Барабашка. Випив, св..., весь сок та ще й заховав десь пачку. Мабуть, спрага мучає не лише людей, а й духів.

Так що треба викликати Ghost Busters. А може краще того, як його, Екзорциста?

субота, 7 червня 2008 р.

Is Ukraine game to you???

Знайшов в YouTube уривок із американського комедійного серіалу. Довго сміявся. Мені сподобалось. Принаймі, про нас вже в фільмах говорять. Як 30 років тому про Польщу.

середа, 4 червня 2008 р.

Маразм по-польськи

Останнім часом в Польщі розгорілась дискусія чи вправі батьки давати дітям ляпанці за якісь дрібні провини. Всі ми, мабуть, памятаємо, як нас час від часу били по мякому місці за те, що принесли двійку зі школи, розбили вазу, втекли з уроків тощо. Тепер все. Алєс. Польські психологи, а навіть багато політиків (на щастя, не всі) вважають, що треба ввести відповідальність (кажуть, навіть кримінальну) ЗА ТЕ, ЩО БАТЬКИ ДАЮТЬ ДІТЯМ ЛЯПАНЦІ! Називають це тілесними покараннями, забороненими Конституцією, побоями, мордуванням тощо.
Особисто в мене таке враження, що в Польщі все гаразд: не має проблеми масового виїзду поляків на заробітки в "Велику Європу", немає проблеми низьких зарплат лікарів, вчителів, поштарів, шазтерів тощо, немає жодних страйків, навіть немає проблеми підготовки до Євро 2012! У НИХ ВСЕ ГАРАЗД!!!! Залишилась одна -єдина проблема!!! І якщо її вирішити, в Польщі буде рай! Це - проблема ляпанців!
Так, дійсно. Останнім часом пчастішали випадки насильства (в справжньому змісті цього слова) щодо дітей. Насильства як з боку батьків, так і з боку інших осіб. Принаймні, якщо не почастішали, то про це стали більше говорити. Але чи заборона ляпанців вирішить проблему? Навіть введення кримінальної відповідальності? Чи можна допустити, якщо поляки передбачать в Кримінальному кодексі відповідальність за ляпанці, то їх раптом батьки перестануть давати? В КК Польщі є кримінальна відповідальність за нанесення тілесних ушкоджень і за вбивство, але це не спасло тих дітей, які протягом останніх місяців померли від того, що їх батьки-алкоголіки перестарались. І не спасе ще одна стаття в кодексі. Це лише призведед то того, що відповідні підрозділи поліції будуть робити "статистику" і псувати людям життя та відносини в сімї (бо кримінал в житті нормальної людини - це завжди зіпсоване життя, в тому числі і сімейне) за випадки 2-3 ляпанців, які дійсно ніякої суспільної небезпеки не несуть, а, навіть, навпки: є корисними. Знаю з власного досвіду.

неділя, 1 червня 2008 р.

Moscow calling!

Вчора повернувся з Москви. Ціни в цьому місті роблять враження так само як помпезність архітектури. Амстердам ховається. Що зробиш?! Одна з найдорожчих столиць світу. Тут декілька фоток.




Більше фотографій з Москви тут
Moscow