Термін "сегрегація" може мати як позитивний так і негативний відтінок. Наприклад, сегрегація за расовою (національною) ознакою є негативним явищем, а от сегреація відходів - як найбільше позитивним.
Так от, Європа добралась і до Міста Бойової Слави (принаймні останні події на це однозначно вказують) Львова. У нас в дворі зявились смітники для сегрегації відходів: пластик окремо, скло окремо, картон окремо і всю іншу хуйню в загальний смітник.
Ну, це можна лише вітати. Приєднавшись до "європейців" і намагаючись зробити свою непосильну лепту в нелегку справу підтримання екології, Ваш покірний слуга і собі почав сегрегувати відходи: пластик окремо, скло окремо, картон окремо і всю іншу хуйню в загальний смітник.
Отже, всі би мали тішитися: сміттєзбиральні компанії, що їм полегшують роботу, громадяни, що внесли свою непосильну лепту в справі оєвропеювання рідного міста.
Однак, сміттєзбиральним компаніям, мабуть, забули сказати, що сміття необхідно час від часу вивозити. Бо будь яке бажання сегрегувати відходи відпадає, коли ти, блядь, приходиш з трьома кульками сміття, а ящик зі склом та пластиком запиний так, що тільки за кучею того скла та пластику можна здогадатися, для яких відходів він призначений, оскільки самого ящика вже не видно.
Це ще раз підтверджує тезу про те, що навіть найкращу ідею в цій грьобаній країні можна спаскудити.
4 коментарі:
Я думав, кінцівка буде «приїздить сміттярка і всі «сегреговані» відходи кидає докупи» :)
Ну це було б занадто круто навіть для України.
Не лише можуть спаскудити хорошу ідею, але зробити її зворотнім явищем і потім тикати пальцем, що ідея ця лайно. Така реальність сьогодення.
ну нафіга Ти так про країну?
Дописати коментар