Щоденник молодого Анархотуриста

субота, 9 серпня 2008 р.

Львів - європейське місто

Питання: скільки потрібно грошей, щоб вивезти повалені після бурі дерева? Відповідь: Забагато!
Мабуть, таку відповідь можна було б почути від адміністрації Стрийського парку у Львові якби їх про це хтось запитав. Але чи в грошах справа?
23 червня цього через Львів пройшла буря. Явище не приємне, не передбачуване, але, як то кажуть, сталося. Буря, як то годиться, (на то вона і буря) завдала деякі збитки: повалила дерева, позривала дахи тощо. Потрохи її наслідки ліквідовують. Ліквідовують, але не всюди. Таке враження, що Стрийський парк, який колись був гордістю Львова, знаходиться на нічийній території і господаря в ньому вже давно немає.
Сьогодні вже 9 серпня, від часу бурі пройшло майже півтора місяця. І якби не зівяле листя на повалених деревах, то можна було б подумати, що буря пройшла тільки вчора. Невже у львівської влади, у адміністрації Стрийського парку, який є комунальною власністю, не найдеться вантажного автомобіля, 200-300 грн. на заправку, 5-6 робітників та 2 бензопили, щоб вивезти це сміття на звалище? Думаю, що все перелічене знайдеться. Не знайдеться лише бажання зробити це.
Львів - воістину європейське місто!
4 коментарі:

Анонім сказав...

В Україні нічого не робиться швидко, навіть коли є гроші. Так що не дивно. Я б здивувався, якби за півтора місяці все прибрали.

Білийлис сказав...

Ша, правовірні. Не гоніть біса. Всьо сі робе! Ціни на газ підняли? ПІдняли! А ви кажете... Троха зачне зимнішати, нарід з пилками піде по парках і все шо може горіти буде відпиляно і визбирано.
А то розпаскудилися люди. Минулої зими катався ровером по лісах в околицях Львова і бідкався, що всі стежки позавалювані гіляччям. Ліниві наші люди, газ дорожчає, вони нарікають а під ногами екологічні енергоносії заважають порядним велоаматорам. Але нічо-нічо, москалі дбають про нас... скоро почнуть чистити ліси і парки. Холод не тітка, я б сказав не гаряча дівка.

Offspring сказав...

Тепер зрозуміло. Виявляється, влада спеціально, з думкою про громадян Славного Міста Львова не розчищає Стрийський парк. А я то думав....

Анонім сказав...

А я б сказала, що Івано-Франківськ та область стихія більше пошкодила як Львів, а наслідки вони уже давно прибрали (принаймі у центрі міста). Звичайно це не стосується мостів, які як були, так і залишаться в аварійному стані. Навіть і не думала, що на Україні мости в такому катастрофічному занепаді...