Щоденник молодого Анархотуриста

середа, 13 серпня 2008 р.

Аквапарк у Львові - круто так, що аж ноги теліпає!

І так, знову про аквапарк. Настав цей доленосний момент, коли я зміг омити свої недостойні ноги у Водах Прекрасного Аквапарку «Пляж», що у Львові по вул. не знаю якій біля готелю «Супутник», нового ЦУМу, базарчику, навпроти супермаркетів «Сільпо» та «Арсен». Намагатимусь порівняти цей Аквапарк (вибачте, інакше як з великої букви це слово писати не можу) із іншими відомими мені аквапарками, в яких я був (а їх не так вже й багато, всього два: один у Кракові, другий у Варшаві, хоча, те, що є у Варшаві навіть аквапарком назвати язик не повертається).

Відкриття Аквапарку у такому сухопутному місті як Львів подія не з рядових. Хоча б тому, що у нас немає своєї Вісли, з якої можна було б черпати воду в необмежених кількостях. Але, хоч мало хто в це до кінця вірив (і Ваш покірний слуга теж думав, що погаласують та й забудуть), сталося. 8 серпня 2008 року відбулось урочисте відкриття. Я там не був тому не знаю, що там відбувалося. Вдалось попасти в цей Заклад лише сьогодні, після обіду 13 серпня.

Перше, що вражає, це ціни. Вражає, так би мовити, приємно, порівняно з європейськими аналогами, але, як то кажуть, не обійшлось й без української жадібності. В будний день з 10.00 до 22.00 ціна квитка на 1 год. коштує 25 грн. – 25 грн., 2 год. – 35 грн., 3 год. – 50 грн., повний день – 80 грн. Ціна з 7 год. до 10 год. нижча. Крім того, є знижки для студентів. У вихідні та святкові ціни дорожчі. Детальніше із тарифами можна ознайомитися тут. Наприклад, в Кракові 2 год. в будний день коштує в районі 30 зл. (62-65 грн.) проти наших 35 грн. Тобто. Так би мовити, ціни справедливі.

Оплачуєш при вході в аквапарк за бажаний час, отримуєш браслет, з яким потім повинен вийти (як і в інших аквапарках). За перевищення оплаченого часу плтив по тарифу 1 грн. – 1 хв. Як на мене, такий тариф, який в 4 рази перевищує «нормальний» тариф, видається трохи перебільшеним. Крім того, у Львові джакузі входить в платну зону і оплачується по тарифу 1 грн. за 1 хв., незалежно від вибраного часу. В усіх відомих мені аквапарках, джакузі знаходяться в загальній зоні і їх користування входить в обраний пакет (видається, тут відіграла роль українська жадібність).

Роздягальна стандартна, аквапарківська. Із роздягальні через душ входиш в зал. Вразило те, що не зважаючи на невеликий термін експлуатації Аквапарку, половина душових вже не працювала (Львів!!! Це Вам не Ваш грьобаний Краків чи Варшава із Віслою, трясця йому. Це наше Славне, Європейське Місто!!!).

Аквапарк складається, в принципі, з 3 зон. Одна з них повністю виділена під 50-метровий басейн. Басейн класний, глибокий. Кажуть, у Львові єдиний такий. В Кракові, до речі, басейну в аквапарку немає, але зате такий де басейн є у Варшаві. Але й тут не обійшлось без львівської екзотики. В басейні можна плавати лише в шапочці (до речі, у Варшаві всі плавали без будь-яких шапочок). Хто не взяв (забув, не знав) із собою шапочку, не біда. Її можна придбати в Аквапарку всього за 25 (!!!) грн.

В наступній зоні Ви зможете знайти різні водні масажі: знизу, зверху, збоку і т.д., а також дитячий басейн, де, в принципі, дітям буде де похлюпатися та погратися (в Кракові така зона теж є, а у Варшаві я її не бачив, хоча там весь аквапарк якийсь дитячий).

І нарешті, в третій зоні гірки!!! У Львові, так як і у Кракові, є три середні гірки та одна маленька в залі, а також чотири велииииикі гірки, що виходять з вежі. Хоча, у Львові є свої особливості. Ні в Кракові, ні у Варшаві не можна кататися з гірок на спеціальних колах. У Львові така можливість є. При цьому, існують кола 2 видів: одно- та двомісні. Спускатися на колах можна лише з спеціально визначених гірок, при цьому, з тих гірок не можна спускатися без кіл. Це для мене новина. Гірки, що виходять з вежі подібні до Краківських, хоча, як на мене, менш екстремальні (в Кракові то було шось!!!). З двох з них можна спускатися в колах, а з двох без цих кіл. В гірках, що виходять з вежі, існують певні недопрацювання в синхронізації спусків. Є світлофор з червоним та зеленим світлом, але коли я вперше спускався, на виході догнав свого попередника (хлопця, який виїхав перед мною), в’їхав йому в спину та ми вдвох звалилися в басейн (от не повезло хлопцеві).

В принципі, синхронізація спусків це безпека і, видається, адміністрація Аквапарку мала б подбати про це, щоб люди не повбивались на цих гірках.

Але синхронізація – це не єдиний недолік Аквапарку. Як то кажуть, у нас вміють спаскудити будь-яке найкраще починання (або, принаймні, підпаскудити його). Місцями криво плитка лежить, місцями десь вода підтікає, місцями сходи заржавіли, місцями драбинка, що веде з басейну поламала (хоча, повторюю, аквапарк працює менше тижня). Мабуть, використовували дешеві китайські матеріали. Тобто, в Україні, як то в Україні.

В загальному. Враження від відвідування Аквапарку хороші. Звичайно, не без недоліків. Але, у Львові це новина і тому ми лише вчимось будувати Аквапарки! Надіюсь, що власники зауважать ці недоліки та постараються усунути їх. Загальна оцінка – 5 з мінусом в п’ятибальній системі.


P.S. Свіжа новина: "Динамо" Київ - "Спартак" Москва: 4-1. Ми їх взули! І це на їх території!

4 коментарі:

Andriy Kit сказав...

Радує те, що накінець-то Львів дочекався Аквапарку! Навіть з недоліками, про таке можна було лише мріяти років так 10 тому... тоді здавалося, що не матимемо подібного ніколи. Cумно, що перелічені недоліки можна було б і уникнути. Якщо це державна власність, то це зрозуміло... інакше, ще сумніше. Тоді, напевно, немає можливості закріпити відповідальність за підрядником (типу гарантійний срок не пройшов, міняй за свої гроші). p.s. Цікаво як там "Євроспорт" поживає... Бо перші два роки після відкриття було супер. І зараз можу сказати, що такий заклад тут, в Канаді, не легко знайти за помірні гроші...

[SHRAJK] сказав...

гг, "державна власність". Наша держава немає грошей для музеїв, не те щоб 100 млн. на аквапарк)))

Якщо кола для тебе новина - ти не був в Анталійських аквапарках. Те ваме - світлофори, одно-дво місні кола і т.д.

А щодо цін і жадібності - це ще доволі дешево. Не знаю їхнього бізнес плану, але такими темпами гроші витрачені на рекострукцію примішення вони відібють нескоро.

а вивіска паскудна.

Offspring сказав...

То Shrajk: А ще ти мене звинувачуєш у відсутності оптимізму! Хто б казав!

Анонім сказав...

жахливе враження. дружина подарувала подарунковий сертифікат в аквапарк. придбав абонемент на 10-разів. сходив двічі. ДВІЧІ Ж МУЧИВСЯ З ВУХАМИ відразу після відвідин бесейну в цьому розпліднику дезинтерії. ВІДПОВІДНО - ТИЖДЕНЬ І ДВА ТИЖНІ. БОЛІ ЖАХЛИВІ. ПІСЛЯ ДРУГОГО РАЗУ ВЖЕ БУЛО НЕСТЕРПНО! ПІШОВ ДО ЛІКАРЯ. ПЕРШЕ, ЩО ВІН ЗАПИТАВ ЧИ Я НЕ ХОДИВ В БАСЕЙН. ПРИЧИНА ХВОРОБИ - БАКТЕРІЇ І ВЕЛИЧЕЗНА КІЛЬКІСТЬ ХЛОРКИ У ВОДІ. СУМІШ МОЛОТОВА! ЗАМІСТЬ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ БОДАЙ ЗРІДКА ЕЛЕМЕНТАРНО - ПАРУ ВІДЕР ХЛОРКИ ЩОДНЯ! ЕКОНОМІЯ ЗА РАХУНОК ЗДОРОВ'Я ВІДВІДУВАЧІВ. АБОНЕМЕНТ НЕ ЗАКІНЧИВСЯ - АЛЕ БІЛЬШЕ ТУДИ НІ НОГОЮ І ІНШИХ ЗАСТЕРІГАЮ. Я В МОРІ ПІД ВОДОЮ! ПО ДЕКІЛЬКА ГОДИН ПЛАВАВ ТИЖНЯМИ - І НІЧОГО; В АКВАПАРКАХ ЗА КОРДОНОМ - ТЕ САМЕ - ЖОДНИХ ПРОБЛЕМ !!! А ЦЕ ГІРШЕ ГАДЮШНИКА !!! КОВТНУВ ТРОХИ ВОДИ ПРИ СПУСКУ З ГОРЛОВИНИ (гірка така) - ВРАЖЕННЯ, ЩО КІЛОГРАМ ХЛОРКИ З'ЇВ. ХОЧЕТЕ ПОДАРУВАТИ ГРОШІ І МАТИ КЛОПІТ - ВПЕРЕД ДО АКВАРОЗПЛІДНИКА БАКТЕРІЙ ВСІЄЮ РОДИНОЮ З ДІТЬМИ! УРОДИ!!!!