Щоденник молодого Анархотуриста

середа, 5 листопада 2008 р.

Б. Обама - президентом США

Сьогодні зранку стали відомі результати виборів Президента США: ним став сенатор Барак Обама. Ця подія визначальна. Визначальна, перш за все тим, що президентом вперше в історії країни став чорношкірий кандидат.
Біографія Обами вражає. Він виріс із сина кенійського емігранта до президента наймогутнішої країни в світі. Обама народився 4 серпня 1961 року в Гонолулу (штат Гаваї, США). Його батьком є імігрант з Кенії Барак Хусейн Обама-старший, а мати Анна Данам - американка з м. Вічіта (штат Канзас, США). Батьки познайомилися в Гавайськоому університеті, де Обама старший навчався як іноземний студент. В подальшому батьки розійшлися, Обама старший закінчив докторантуру Гарвардського університету, після чого повернувся в Кенію. Мати Барака вийшла заміж за індонезійського студента і разом з Бараком переїхала жити в Джакарту (Індонезія). Там Обама-молодший навчався до 4-го класу, пілся чого його відправили проживати до батьків матері в Гонолулу. В 1982 році в автокатастрофі в Кенії помер батько Обами, а в 1995 році від раку померла мати. В 1983 році Барак Обама отримав ступінь бакалавра політології, закінчивши Колумбійський університет у Нью Йорку. У 1988 році поступив на юридичний факультет Гарвардського університету. Під час навчання був обраний першим чорношкірим Президентом часопису "Гарвардського правничого ревю". В 1991 році Обама закінчив Гарвардський університет та переїхав в Чікаго, де розпочав працювати в NGO. Кажуть, вже тоді він поставив собі за мету стати Президентом США.
В 1996 році Обаму обрано до сенату штату Іллінойс. В 2005 році - Обама стає сенатором США.
Кенія. Батьківщина батька Обами. Декілька років тому тут після фальсифікації на виборах почалась різанина між двома сновними народами, що населяють Кенію. Загинуло тисячі людей. Сьогодні - Обама - це та людина, яка обєднала цю бідну африканську державу, виступила гарантом миру. Під час передвиборчої кампанії та виборів по всій державі розвішані американські прапори. Усі кенійці, незалежно від національності, моляться і просять Бога (чи то Аллаха) про те, щоб Президентом став ЇХ Обама. Їх мрії збулися. Вперше Президентом США стала людина, батько якого є виходцем з бідної африканської держави. Уявляю, що сьогодні там відбувається. Цікаво, я коли Президентом США стане виходець з України?
Імя Барака Обами асоціюється із словом "вперше": вперше Президентом США став чорношкірий, вперше - син іммігранта, вперше - виходець із бідної африканської країни.
Голосуючи за Обаму - американці проголосували за зміни. За зміни у внутрішній та зовнішній політиці. Обама - політик нової генерації: молодий, активний, з баченням необхідних реформ.