Щоденник молодого Анархотуриста

неділя, 22 лютого 2009 р.

New SKYPE!

Як? Ви ще не обновили свій скайп? Тоді мерщій сюди. Тут Ви знайдете нову (4-ту) версію скайпу з відпадним інтерфейсом, зручнішим та цікавішим за попередній, більш ергономічним, де візуально зможете побачити максимум інформації про свого "контрагента".
Єдине, що до цього інтерфейсу слід привикнути. Мені для цього знадобилось пів годинки, протягом яких я поспілкувався з товаришем та поклікав на різні функції. Ага, чуть не забув, ще до скайпа додались нові функції, але які саме - я ще до кінця не зясував.
Не виключаю, що знайдуться користувачі, які скажуть "фу". Але я думаю це від їх паталогічної консервативності та небажання сприймати щось нове. Це мені нагадує, як декілька років тому всі фукали на 2007 офіс. Тепер я вдома маю 2007, а на роботі 2003. І на ділі можу оцінити, на скільки 2007 офіс зручніший від 2003, хоча б тому, що всі функції знаходяться на панельці і їх не потрібно довго шукати в меню.
Отже, дорогу змінам на краще!

5 коментарів:

noddeat сказав...

я скажу «фу», але зовсім не з консервативності. скайп — це світове зло, бо в ньому протокол прив’язаний до однієї програми і тримається в таємниці (на відміну від ICQ чи Google Talk).

це приблизно те саме, що продавати їжу разом з тарілкою і змушувати мене користуватись тільки цією тарілкою. який би в неї не був дизайн, я волію сам обирати, з якої тарілки мені їсти.

особливо якщо річ іде про гроші. скайп не дозволяє використовувати для дзвінків на звичайні телефони провайдери, відмінні від нього самого, а ціни в нього далеко не конкурентні.

я для дзвінків в Україну юзав американський gizmo5.com, який використовує відкритий протокол SIP.

хоча, звісно, користувачам цього всього не поясниш, їм пофіг, як пофіг і на потенційну загрозу безпеці, зв’язану з користуванням скайпом.

VaZub сказав...

зміни на краще - це перехід на лінукс і оупенофіс)) а ще на відкриті протоколи зв’язку, як от жабер, сіп. і врешті-решт гугл-ток залишається непереможним)))
але і скайп непогана штука - мій колєга таки уламав мене створити акаунт.
от тільки інтерфейс просто неймовірно незручний.

Offspring сказав...

А ти поставив собі 4-ий скайп? Тоді дозволь з тобою не погодитися. А на рахунок Гугл Ток - якість звукових розмов залишає бажати в ньому кращого. В Скайпі якість розмов набагато краща.

VaZub сказав...

не знаю, певно це суб’єктивно. хоча мушу визнати, що цей мій друг каже точнісінько же ж саме про якість звуку)
а щодо інтерфейсу, то на вінду таки ставив 4 версію. але все ж ніяк не можу погодитися що він зручний. знову ж таки - можливо це просто діло звички чи смаку, але для мене накопичення всяких менюшок на екрані є ознакою непродуманого дизайну. от їм у гугла треба вчитися як робити красиві і легкі на сприйняття програми) імхо, звісно.

Святослав Денисенко сказав...

у скайпа є один величезний недолік, шаленно дорогий тариф для дзвінків в україну... тому переважно використовую його як один з месенджерів, а дзвоню через лайфовський "вільний світ" майже задарма...