Щоденник молодого Анархотуриста

субота, 28 лютого 2009 р.

Літопис корпорації Apple

Подоружуючи безмежними просторами Інтернету натрапив на дуже цікаву статтю (вірніше, не так статтю, як фото, що розміщені в ній) про продукти корпорації Яблуко з 1977 року (часу її заснування) по сьогоднішній день.
Стаття складається з 4 частин. 
В частині 1 опубліковані фотографії робочих станцій Apple, вироблених у вказаний період (поняття не маю, що це таке й чим воно відрізняється від компютера).
В частині 2 Ви знайдете фото персональних компів (це вже ближче до такого часйника як я).
В третій частині - (УВАГА!!!) ноутбуки. Перший ноутбук виявляється Яблуко випустила ще в далекому 1989 році! Можливо, ще й раніше, але фото виставлене саме лептопа 1989 року.
І, нарешті, четверта частина, фото клавіатур корпорації Яблуко в часовій динаміці.
Особисте моє знайомство з компом Яблука відбулось в далекій Голландії в містечку Утрехт. Справа в тому. що в хостелі, де я проживав, були лише яблучні компи, підключені до нету з своєю операціною системою, звичано, на голландській мові. Незнайома операційна система та ще й на нелюдській мові створили немало труднощів в користуванні всесвітньою мережею. Але, незважаючи на всі негаразди, ці труднощі мною були успішно подолані.
Скромно надіюсь, що стаття з фотографіями, про яку я тут пишу, стане цікавою багатьом прихильникам мого блогу, які, судячи з їх дописів, є значно продвинутішими у відносинах комп - людина, ніж Ваш покірний слуга.

1 коментар:

noddeat сказав...

гарно.

>Справа в тому. що в хостелі, де я проживав, були лише яблучні компи, підключені до нету з своєю операціною системою, звичано, на голландській мові.

ага, я теж був у такій ситуації, тільки в Італії. Там був отакий комп: http://cikavo.com/images/2009/01/29/img_1270875408.gif

І теж все італійською мовою.