Щоденник молодого Анархотуриста

неділя, 22 березня 2009 р.

Futurystyka

Хочу, щоб у майбутньому:
1. Мобільні телефони вживлювались в мозок людини при народженні. Тоді кожен зможе розмовляти з абонентом подумки, не звертаючи на себе уваги (така собі "технічна телепатія").
2. Автомобілі літали, а не їздили. В такому разі відпаде необхідність в весняному ремонті доріг. В принципі, якщо визначати рівень технологій за ознакою відсутності доріг, то Україна сьогодні, мабуть, на другому місці після Зімбабве. А може й на першому.
3. В подальшому майбутньому люди подорожували за допомогою телепортації. Тоді відпаде необхідність в автмобілях та містах. Автомобілі будуть лише для прогулянок. Люди будуватимуться десь в глухих лісах Амазонки за тисячі кілометрів від цивілізації, а на роботу телепортовуватимуться, наприклад, в Нью Амстердам (соррі, в Нью Йорк) за декілька секунд. Сучасні міста перетворяться в офісні та промислові центри. А ті що не зможуть пристосуватися - опустіють.
4. Вся планета Земля була єдиною державою з єдиною офіційною мовою, електронною валютою (можна її називати кредитами тощо), єдиним урядом. Це ліквідує голод , бідність та війни по всьому світу.
5. На вуік-енд ми літали на Місяць чи на Марс або на Юпітер як зараз їздим в Карпати. Там незрівнянний краєвид!!!
6. Був новий універсальний вид палива. Надзвичайно дешевий та вічний. Його б можна було б застосовувати всюди: живлення для батарей телепативних приладів, телепортаційних установок, автомобілів (чи як вони там будуть називатися), космічних кораблів тощо.
7. Люди були позбавлені расових та національних упереджень. Та й взагалі, не буде жодних рас та національностей, так само як і кордонів, віз тощо. Все змішається.
8. Земляни контактували з позаземними цивілізаціями. Вони нам передадуть нові технології, ознайомлять зі своїм світоглядом. Буде відбуватися обмін досвідом. З цією метою існуватимуть програми, відповідно до яких кращих представників людства відправлятимуть, наприклда, в Альфа Центавра на навчання на 5-10 років. Так само на Землю прибуватимуть представники позаземних цивілізацій.
9. Змінилося понятття міжнародного права, оскільки його субєктами будуть вже не різні країни планети Земля, а різні цивілізації. Воно буде перейменовано в міжпланетне, або міжгалактичне, або міжцивілізаційне право.
10. Інтернет, о інтерент набув міжгалактичного виміру. В космосі будуть стояти спеціальні буї, що підсилюватимуть сигнал. Звичайно, швидкість світла в 300 000 км./сек. не зможе забезпечити фіекціонування міжгалактичного інтернету, а також звязку з космічними кораблями. тому буде винайдений новий спосіб передачі енергії на відстань, який не буде мати обмежень в часі. Тобто з будь-якого точки Всесвіту на інший його кінець енергія перебаватиметься моментально. Це забезпечить міжгалактичні подорожі та контакт з позаземними цивілізаціями. МОжливо, що інопланетяни й поділяться з нами своїми технологіями.
11. Люди жили 300-400 років. Населення Землі різко зросте. В звязку з тим, люди освоюватимуть інші планети як в Сонячній системі, так і поза нею. З часом люди, що проживатимуть на інших планетах, під іншим зовнішнім впливом еволіціонують іншим шляхом і стануть не подібними на нас. Можливо, деякі з них матимуть жабри.
12. Всі знання людства були зібрані в базу даних, яку загружатимуть в мозок кожної новонародженої людини. Тоді відпаде необхідність навчати дітей з початку. Кожна людина буде примножувати свої знання і раз в певний період часу скидуватиме в цю ж базу даних. або завантажуватиме її постійно в он-лайн режимі.
Якщо цей допис десь у 5500 році читатиме хтось по міжгалактичному інтернету (а тоді будуть електронні перекладачі і, звісно, допис зрозуміють, хоча мова буде іншою), дайте знати мені в Астрал чи як то воно називається (звісно, на той час такі технології вже будуть і мертві спілкуватимуться з живими) що з написаного мною справдилось, а що залишилось фантастикою.

8 коментарів:

noddeat сказав...

№2 — «П’ятий елемент» :)
Виглядає гарно, тільки в разі аварії ці автомобілі падали б на приватні будинки і пішоходів. Отже, доведеться будувати захисні конструкції між будинками, щоб цього не ставалося.

Ну і неясно, як з регуляцією такого дорожнього руху: доведеться будувати повітряні світлофори і т.п.

VaZub сказав...

1. краще зразу телепатія. нема чого собі тіло псувати. на крайній випадок інтерфейс у вигляді обруча на голову.
2. якщо буде телепортація, то непотрібно.
4. чистої води мондіалізм. чую масонську змову ;))). але водночас повністю підтримую. добре якби ще цією мовою була українська)
6. http://focusfusion.org/
7. однозначно за. до того все йде в будь-якому разі.
11. краще хоча б 1000. а ще краще допоки самі захочуть)

Offspring сказав...

То Noddeat
Системи безпеки досягнуть такого рівня, що автомобілі в принципі не зможуть зробити аварії, навіть якщо їх умисно скерувати в сторону пішохода чи перешкоди. Світофори прийдеться будувати, звичайно. А може система буде компютерна і справа водія буде тільки ввечти маршрут. Дальше комп буде керувати автомобілем сам, узгоджуючи свої дії з компютерами інших автомобілів, що будуть поруч. Тоді необхідність у світофорах та інших регулянтах відпаде.

Offspring сказав...

To VaZub:
1. Краще зразу телепатія, але звідки вона візьметься? Природа нею людину не наділила. Тому прийдеться вживляти чіп. Але це нічого страшного. Відношення людей до механічних імплантантів зміниться. Це буде не шкідливіше, ніж сьогодні пломба в зубі. А може в деяких випадках певні професії людей будуть спеціально вживляти імплантанти, щоб удосконалити своє тіло. Тому, мобільний ціп в мозок - це ще друбниці.
2. Якщобуде телепортація т автомобілі для прогулянок залишаться. Наприклад, що проїхатися по автостраді над Ніагарським водопадом.
6. Дякую за зноску. Не знав, що такий сайт існує.
11. 1000 років як на мене забагато. Людина втомиться від життя. Та й немає в цьому необхідності, оскільки всі знання будуть "заливатися" новонародженим в мозок одразу після народження. Одже, дитина після народження буде одразу вміти читати, писати, знати квантову фізику, право, буде сміти компонувати музику тощо.

Offspring сказав...

Чудова выдповыдь на цей допис тут http://alexander-zhidenko.blogspot.com/2009/03/blog-post_23.html

Анонім сказав...

Оце політ фантазії!!!!!...аж захват взяв... Цеж що мусило на таке надихнути?.. Та "5-й елемент" тут просто відпочиває ;)!

The Lex сказав...

А фігвам! У світовій війні 2024 року ядерними вибухами буде знищено майже всю технологічну інфраструктуру, а позаяк сучасні інформаційні записи без технологічної підтримки не здатні зберігатися десятками років у якості історичних артефактів культурний проміжок кінця 20-го початку 21-го століття буде втрачено назавжди! Рекомендую терміново бекапитися на глиняних табличках! ;)

Offspring сказав...

Не допоможе. Глиняні таблички теж усі розібються від вибуху.