Щоденник молодого Анархотуриста

вівторок, 19 травня 2009 р.

Підфарники

І треба було ті нещасні підфарникик включати???
От так завжди в цьому житті. Як тільки подумаєш про те, що щось треба не забути зробити,так обовязково про це забудеш. Ну, наприклад, подумаєш перед виходом на роботу щоб не забути парасолю - обовязково забудеш.
Так і з цими підфарниками
Їдеш собі ввечері, ще не темно, так, сонце заходить. Їдь собі та не шукай проблем на свою голову. Так ні, подумав, що з підфарниками краще.
А Ви пробували зранку завести машину, в якої цілу ніч горіли підфарники?
Прийшлось штовхати...

3 коментарі:

Taras Ambroz сказав...

Значить пора змінити авто, в якому електрика відколючається автоматично :)))

tivasyk сказав...

> в якому електрика відколючається автоматичногхм... і доплатити за це скільки? і збільшити вартість планового то на скільки? і сподіватися, що складніша система виявиться надійнішою всупереч банальній логіці?

у льотчиків є дві обов'язкові процедури, котрі кожен знає напам'ять як отче наш: перевірка перед польотом, перевірка після польоту =) до чого веду? рішення просте: банальна самодисципліна.

Роман Макарчук сказав...

ще варіант - присобачити якийсь датчик, який на певну позицію тумблера включення фар і при виключеному запалюванні буде пікати - в мене така штука в заводській комплектації(і пікає коли двері водійські відчиняю), але не думаю, що це якось складно зробити - принаймі грамотний електрик дав би собі з тим раду.