Щоденник молодого Анархотуриста

субота, 8 серпня 2009 р.

Woodstock: 40 Years Ago

Скоро, зовсім скоро, зокрема, 15 серпня виповниться 40 років з початку найграндіознішого фестивалю усіх часів та народів WOODSTOCK.
Цей фестиваль проходив з 15 по 17 серпня 1969 року в м. Бетелі штату Нью Йорк, США на фермі такого собі Max Yasgur-а. На нього прибуло аж (УВАГА!) 500 000 глядачів. Виступили найкращі світові музиканти, зокрема, The Who, Janis Joplin, Joe Cocker, Jimi Hendrix, Carlos Santana тощо. Всього їх було 32. На фкстивалі не змогли виступити з різних причин The Doors, The Beatles, Led Zeppelin.
Очевидці стверджують, що погода була жахлива. Цілий час лив дощ. Бракувало елементарного: туалетів, умивальників. Однак, всі ці негаразди не змогли зіпсувати глядачам настрій і вони бавились як могли: під дощем, в болоті тощо. Основне, що вдосталь було наркотиків та вільного кохання: все у кращих традиціях ХІПІ руху. І це в цей час коли на другому кінці світу Сексу не було і будували комунізм!!! Вхід на фестиваль був абсолютно безкоштовним. А інакше й бути не могло: адже рух Хіпі не визнає жодних грошей. Ех, якби була машина часу...
Цікаво, що під час фестивалю загинуло 2 людей: один від передозу героїном, а іншого під час сну в спальному мішку переїхав трактор. Однак, природа заповнила цю втрату: на фестивалі народилось 2 дітей. Діти Woodstock-а, так сказати.

А до 40-вої річниці Woodstock Голівуд випустив художній фільм Taking Woodstock, який вийде на екрани 14 серпня 2009 року в переддень річниці фестивалю
MAKE LOVE, NO WAR!

1 коментар:

Earl Grey сказав...

Мда. Це Вам не Свірж 2009.