Щоденник молодого Анархотуриста

четвер, 13 травня 2010 р.

Los Angeles, CA

Квиток Нью Йорк - Лос Анжелес - Нью Йорк - 300 дол.
Хостел - 160 дол.
Рент авто - 400 дол.
Пальне - 160 дол.
Пожрать - 120 дол.
Проїбати в казино в Лас Вегасі - 60 дол.
Враження - БЕЗЦІННІ!
Visa - коннектін піпл!
Поїздка, що називається. видалась на славу. Ну, по-перше, я вже майже 9 місяців не драйвив. Який то був кайф посидіти за рулем автомобіля!!!! Враховуючи, що й втомобіль ще й з автоматом, тобто зовсім не сприяє роботі мозгів: думати тут не треба. Тільки газ та тормоз: як на атракціоні. А ще хайвеї.... Казка. З Мустангом ми проскакали 800 миль, що в перекладі на людську мову складає приблизно 1200 км. Не погано як на 5 денний термін перебування.
Але все по порядку. Політ до Лос Анжелеса 6 годин. На борту безкоштовно тільки сода і те, що тут називається соками. Типу пожрать тут тільки чіпси і печеня, але за гроші. Причому ціни ого-го. Про нормальну їжу мови тут немає. Welcome to Virgin America Airlines!!! Зате на борту літака вайфай інтернет. Для мого айпода доступ до інтернету коштував 8 баксів на весь рейс. Для ноутбука дорожче.
Після прибуття пешим ділом - рент Мустанга. З аеропорта до фірми, що займається рентом ходять безкоштовні шатли. Машину я замовляв через нет попередньо. Мав бути Хюндай Акцент з автоматичною коробкою за 130 баксів на 5 днів. Виявилось, що Хюндаїв немає, тому мені запропонували Крайслер Круізер за ту ж ціну. Я не пручався. Виглядав мій Карйслер так:
Правда, взули мене з ціною по повній програмі. Оскільки в мене права не людські (тобто, не американські), застрахували мене по повному: Разом зі страхівкою вартість 5 днів оренди автомобіля винесла 400 баксів. Тобто, 130 сам автомобіль та 270 страхівка.
Тут слід зазначити, що я раніше ніколи не їздив на авто з автоматичною коробкою передач лише з механічною. Якщо не враховуати те, що ліва нога постійно поривалась витиснути щеплення (якого в цьому автомобілі немає), а права рука переключити передчу, жодних незручностей я не відчував: автомат мені сподобався. Наступний мій Мустанг обовязково буде з автоматом.
Хостел теж виявився людським. знаходився в Санта Моніка (невелике містечко недалеко від Лос Анжелеса). Мабуть, це найкращий хостел, в якому я зупинявся. На сніданок тут були персики з апельсиновим соком. КРАСОТА!!!
Виглядав хостел приблизно так:
Хостел знаходився 1 блок від набережної, яка виглядала ось так:Тут я займався щоденними ранковими пробіжками. Одного разу навіть пробіг 12,9 км., що становило 8 майлів. Обовязковий ритуал після пробіжки - купання в океані. Тихий океан вам не ставочок і хвилі тут ОГО! Тому особливо не поплаваєш: зайшов в океан, тебе 3-4 рази хвилею наїбнуло і вийшов.
Особливо в Лос Анжелесі робити нічого: всі основні "маст сі дестинейшнз" в околицях: Голівуд тощо. Природа в цьому регіоні незрівнянна: з одного боку океан. а з другого гори. при цьому, надзвичайно красиві гори. Щоб оцінити усю красоту природи я поїхав в Malibu Creek State Park. Це справді райський куточок дикої природи. Дорога до парку пролягала серед мальовничих гір:
Сам парк виглядав приблизно так:
А в цьому озері я навіть купався

Відомий цей парк тим, що саме тут знімали M.A.S.H., якщо ще хтось памятає цей серіал. З цього часу тут залишились два поржавівші автомобілі, які використовували під час зйомок.

Саме місто Лос Анжелес виглядало приблизно ось так:
Більше фоток з Лос Анжелеса тут
Los Angeles

Немає коментарів: