Щоденник молодого Анархотуриста

вівторок, 18 травня 2010 р.

Sin City

Венеція?
Ні.
Париж?
Ні.
Нью Йорк?
Нє-а.
Каїр?
Хуй там!
Лас Вегас!!!
Як то кажуть, всі дороги ведуть до Лас Вегаса.
З Лос Анжелеса до Лас Вегаса близько 300 миль (прибл. 450 км). Дорога, в основному, пролягає через Каліфірнійську пустелю. Що може краще за поїздку за рулем автомобіля з кондиціонером через пустелю, де за вікном +85 гр за Фаренгейтом по прямому як стріла хайвею з обмеження швидкості 75 миль на годину та з радіостанцією Country музики в приймачі??? Їздити американськими хайвеями настільки приємно (принаймні, в порівнянні з українськими дорогами), що 300 миль туди та 300 миль назад я зробив в один день. В одну сторону дорога займала приблизно 5 з половиною годин з зупинками на заправку та на пожрать.
Пустеля прекрасна!!!
Чимось нагадує Тарантіновські фільми 
Бути в Лас Вегасі і не по гемблити - це себе не поважати. Ну а якщо вже гемблити - то по серйозному. Для цього нехитрого діла я вибрав Мандалай Бей - досить пристойний та дорогий готель з казіно. 
Грав я на автоматах (одноруких бандитах) з ставкою по 1 долару. Зал виглядав приблизно так
Відвідувачів розважала така дівчина
Короче, 60 доларів пішли дуже швидко. Проявляючи неймовірну силу волі і заганяючи весь свій азарт в найтемніші закутки своєї чорної душі, я спромігся вийти з-за грального автомата і покинути гральний зал. Ух, тепер я розумію тих людей, які пройобують за вечір по 10-20 тисяч.
Слід зазначити, що Невада - єдиний штат США, де легалізована проституція. З звязку з цим, на вулицях дуже багато чоловіків та жінок, які намагають вам всучити листочки з номерами телефонів та фото дівчат легкої та не дуже вдачі, а також їздять автомобілі з рекламою дівчат
Крім того, Невада - один з 14 штатів США, де лагалізована медична маріхуана. Тобто, для того, щоб легально придбати маріхуану у спеціальних точках необхідно мати довідку про те, що ти хворий на одну з невиліковних хвороб, що є в переліку. Серед цих хвороб, зокрема, СНІД, рак тощо. Однак, легалізація медичної маріхуани робить її більш доступною навіть не для медичних цілей, тому тут запах травии на вулицях чути досить сильно. 
Все це робить Лас Вегас таким собі американським Амстердамом.
А ще, в казино Лас Вегаса можна курити. Це дуже незвично для Штатів, оскільки тут курити заборонено практичну у всіх громадських місцях. І, чесно кажучи, я вже відвик бачити людину, яка курит в приміщенні.
Більше фоток з Лас Вегаса тут

Las Vegas

Немає коментарів: