Щоденник молодого Анархотуриста

понеділок, 18 лютого 2008 р.

Back to Poznań

Нещодавно довелось вдруге відвідати Познань. Класне місто. З ним зв'язані самі приємні спогади. Хотів написати статтю про поїздку, але щось не пішло. Вирішив не мучати ні себе, ні інших (тих, хто потім буде це читати). Я ж не журналіст і не мушу писати коли не хочу. Тож публікую лише фотки.
Всередині костелу Фарни св. Станіслава. Оформлений червоним мармуром. Робить враження. Зрівняти можна хіба що з Маріацьким костелом у Кракові. Фасад Познанської опери. Її зовнішній вигляд теж робить враження.
Ресторан "Броварія". В ньому варять живе пиво, яке подають відразу ж як вистигне до столу. Аналог "Шато" на Хрещатику в Києві. До речі, пиво не дорого: 7-8 зл. 0,5 л.
Одна з вуличок Старого Міста в Познані.
Костел Фарни св. Станіслава. Вид ззовні.
ТЦ "Старий Бровар". Якщо не помиляюсь, найбільший торговий центр в Європі (якщо не в Європі - то в Польщі точно). Аналог ринку "Південний" у Львові. Вірніше, навпаки. Ринок "Південний" аналог ТЦ "Старий Бровар".
Більше фоток з Познані можна знайти тут
Poznan

3 коментарі:

FrauSieg сказав...

Надпишіть, будь ласка, фото, при нагоді. Бо дуже вже красиво. Хтілось би знати детальніше шо то є.

Offspring сказав...

За поспіхом, вірніше, не так за поспіхом, як за власною лінню, забув це зробити. Вже виправився.

Анонім сказав...

Ніколи не зайве побачити знову прекрасне. А якщо при цьому ти не тільки пригадуєш свої перші враження, а ще й знайомишся з чимось новим... та усе це поєднуєш з приємними почуттями... відчуттями... то мрії тоді переплітаються з реальністю, втрачається почуття часу і місцевості... Погодьтесь, нема таких, хто не хотів би це відчути!..