Щоденник молодого Анархотуриста

неділя, 3 лютого 2008 р.

Без фанери

Rodrigo y Gabriela (Rodrigo Sánchez і Gabriela Quintero) – мексиканський дует, який грає швидку, ритмічну музику на акустичних гітарах. Цікаво, що починали Родріґо і Ґабріела свою кар’ру в шоу бізнесі з треш металу. Тоді вони називалися “Tierra Acida”. Однак, як зізналась Ґабріела в одній з радіо передач, в Мексиці важко заробити на життя з такої музики. Тоді вони закинули електрогітари, постригли хаєри, “пересіли” на акустичні інструменти і почали грати по кафе, ресторанах на узбережжі Мексики де багато туристів. Заробивши трохи грошенят, поїхали в Європу, де продовжували вести життя вуличних музикантів поки не стали відомими.
Сьогодні Rodrigo y Gabriela мешкають в Дубліні (Ірландія). Їх альбоми розходяться на ура, займають перші місця в хіт парадах (особливо в Ірландії та США), концерти збирають тисячі слухачів. І дійсно, те, що ті двоє витворяють з гітарами важко собі навіть уявити. Родріґо та Ґабріела не сидять на місці, а постійно подорожують по світу. Хто зна, можливо колись вони приїдуть і в Україну?3 коментарі:

kolega сказав...

Що ж тут скажеш, віртуози! Їхня історія лише підтверджує той факт, що той, хто знає і любить свою справу, той знайде і їй примінення, і собі достойне місце у житті.

Té la mà Maria - Reus сказав...

Of Rodrigo and Gabriela we did a post many months ago in our blog, found them very fresh and with a very good music, with a great touch in the guitar
Regards friend

Offspring сказав...

Будучи в Україні хотів купити їх диск. Без шансів! Продавці спеціалізованих магазинів навіть ніколи не чули про такий дует. А шкода. Дуже шкода.