Щоденник молодого Анархотуриста

середа, 20 лютого 2008 р.

Обличчя з минулого

Декілька днів тому на одному з блогів натрапив на цікаву статтю http://telamamaria.blogspot.com/2008/02/jeremy-c-streeter-englaterra.html. Точніше, сподобалось не так стаття, бо там було декілька слів по іспанськи (вибачте, для правильних філологів поправлюсь: "іспанською"), якою я не володію, як виставлені на сторінці портрети. Подумав, що це непогана ідея і надумав собі також вивісити на блог портрети, тільки не сучасні, а зроблені невідомим фотографом давно-давно тому коли ще не було цифрової фотографії. Тоді, мабуть, кожне фото було святом.
Більше старих портретів можна знайти тут
Старі портрети (Old portrets)

2 коментарі:

Галина Василевська сказав...

Сьогодні розглядали фотографії, ті що збережені в компютері з різних оказій в Польщі. Дійшли висновку, що хоч менш якісні фотографії з плівки, але зато більш живі чи що... якісь святковіші... І шось в тому все-таки є :)

Анонім сказав...

А я навпаки вважаю такі чорно-білі старі фото не природніми, надто офіційними. Відразу видно, що до події готовились і серйозно: від декорацій і одягу до виразу обличчя. Що не є зовсім природньо. Якась виникає у мене аналогія з тим, як фотографуються на паспорт зараз в Україні, наприклад. А фото, зроблені кіркландистами з різних оказій - таки природніші й живіші. В цьому, звісно, не мала заслуга сучасних можливостей фотоапаратів ;).