Щоденник молодого Анархотуриста

понеділок, 17 березня 2008 р.

Новина!

Ура! Ура! Ура! Новина, що не може не тішити. 5 березня 2008 року Постановою Кабінету Міністрів України № 145 затверджено угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Парагвай (!!!) про скасування візового режиму. Славну Постанову можна знайти тут, а текст Угоди тут. Ну що ж. Парагвай - вже не Африка і навіть не СНД, але ще й не Європа. Далеко не Європа. Цікаво, скільки Вірних Синів Неньки-України відвідує Республіку Парагвай щорічно. Хоть десяток набереться? Та й знаходиться той Парагвай в чорта на кулічках. Вартість квитка (думаю, не менше 2000 американських гривень) компенсує всю радість відсутності клопотів з отримання візи. Так що у відпустку туди навряд чи поїде середньостатистичний Іваненко. Що ж. Хочеться вірити, що позитивний приклад Уряду Республіки Парагвай наслідуватимуть ближчі сусіди України. Хоча, віра як і надія, вмирає останньою.

4 коментарі:

Yarema сказав...

Блін, скоро вся Латинська Америка буде з нами. В Бразилію і Аргентиеу віз не потрібно, тепер ще й Парагвай...

Максим Баландюх сказав...

дарма ти так) у Парагравай мона і за 1200 ам.грн добратися, і думаю є шо там подивитися. тим паче після хіту Перкалаби про "Парагвай" буде багато хентних туди поперти)

а шодо першого коментаря -- шо справді Бразилія і Аргентина без віз??? то віднедавна? бо раніше такого не було

Vasylyk сказав...

mysle ze tam sa naszi ludzi - ja nie wyglupujusja prosto len klaviaturu perekluczatt. pozdrawiam

Анонім сказав...

Ні, не згідна, віра, якщо це істинна віра - не вмирає зовсім :).
А Парагвай... скажімо так, Міністерство закордонних справ план виконало і у звітність проведену роботу записало. Дивуватись не бачу чому. Як і не бачу кому вірити...