Щоденник молодого Анархотуриста

вівторок, 18 березня 2008 р.

Вроцлав

Вроцлав - дуже гарне місто на південному заході Польщі з населенням 640 тис. До закінчення ІІ світової війни місто належало Німеччині. Після війни, внаслідок Ялтинської зустрічі, відійшло до Польщі. Все німецьке населення було виселено на захід, а місто заселено поляками зі Львова та інших міст східної Галичини, а також частиною українців із східної Польщі.

Твори мистецтва у Вроцлаві знаходяться просто на вулиці. В цій композиції складається враження, що люди заходять під землю, а з другої сторони вулиці виходять на поверхню.

Гномик - символ Вроцлава.
Вибачення - шлях до поєднання.

В 1946 році професорсько-педагогічний склад Львівського університету майже в повному складі перебрався до Вроцлавського університету.

Памятник польському поетові, письменникові Олександру Фредрі, який до 1956 р. стояв у Львові, на пр. Шевченка (на місці, де зараз стоїть памятник Михайлу Грушевському), а потім був перевезений до Вроцлава.
Більше фоток з Вроцлава можна знайти тут

Wrocław

1 коментар:

Анонім сказав...

Знаєш, Авторе, переглянула фото, і наче знову побувала у Вроцлаві... Навіть там побувала, де й не була. Приємно було відвідати це місто знову, і знову захотілося туди поїхати, тільки щоб було тепло і сонячно.
Знаю, якщо дуже хотіти, то бажання збувається. Mожливо, і моє мимовільне бажання колись туди ще повернутися - коли небудь, та й збудеться... і усіх тих, хто після перегляду фото цього міста побажає туди попасти ;).