Щоденник молодого Анархотуриста

вівторок, 10 червня 2008 р.

Hot town. Ghosts in the city!


Дуже дивні речі діються в нас в гуртожитку по вул. Лангевіча, 26, м. Люблін, РП. Мабуть, завівся якийсь дух (Барабашка чи хтось до нього подібний). Треба повідомити відповідні органи (якщо такі існують) по боротьбі з ними і радикально вжити заходів. Може священника викликати??? А відбувається от що (як лікарі кажуть, обєктивно): поза вчора вивісив у ванні сушитися (не повірите) дві пари гарних, майже нових, ще не латаних шкарпеток. Вчора зранку захожу в ванну - висить одна (добре що пара, не шкарпетка). Я навіть не розглядаю варіант, що комусь потрібні були мої шкарпетки для якихось незрозумілих цілей. Хіба що тараканів травити. Але враховуючи той факт, що вони було свіжо випрані, варіант цей відкидаю. Далі більше. Оскільки погода нас балує (на термометрі поза 30 гр. цельсія) тримаю в холодильнику, що знаходиться у спільній блочній кухні пачку свіжого, холодного смачного вишново-яблочного соку відомї фірми "TYMBARK". Бачили мабть цю рекламу: Ньютон би в нас карєри не зробив, бо вишні ми зриваємо з дерев ще до того як вони впадуть: тоді вони найсмачніші і т.д. Так от, виявляється і туди добрався наш Барабашка. Випив, св..., весь сок та ще й заховав десь пачку. Мабуть, спрага мучає не лише людей, а й духів.

Так що треба викликати Ghost Busters. А може краще того, як його, Екзорциста?

3 коментарі:

Анонім сказав...

Так от які дивні речі діються в Люблінських гуртожитках?!!! Думаю, що барабашківські спецслужби викликати поки нема потреби. Ефективніше було б включити інтуїцію, помислити логічно - от і знайшлася б відповідь, як звати невідомого чи ким він є ;). А, з метою профілактики втрат, купувати продукти в кількості одноразового з"їдання чи випивання. І, мабуть, треба зробити ще одну річ, щоб така ж участь не настигла подальших поколінь кіркландистів: необхідно про інцидент проінформувати комісію Фулбрайта ;). Може змінять їм умови проживання в Любліні?...

noddeat сказав...

тю, я думав, що ти (ви) з Варшави. Думаю, якщо насипати пургену (або який там у Польщі його аналог) в сік, то можна буде незабаром знайти «привида» в туалеті :).

Offspring сказав...

Ги. Оригінальна ідея. Треба буде спробувати. Бережись, Барабашко!!! Цікаво, а духи блоги читаєть? Бо якщо так, то несподіванки може не вийти. А з другого боку, якщо несподіванка вийде, то тоді пропаде туалетний папір. Гм. Складний вибір.