Щоденник молодого Анархотуриста

четвер, 31 липня 2008 р.

Впасти і офігіти!

"Нацекоінвестагентству внести до Національного електронного реєстру антропогенних викидів та абсорбції парникових газів відомості про введення в обіг одиниць (частин) установленої кількості в обсязі 4 604 184 663 тонни еквіваленту двооксиду вуглецю".
Во закрутили! Хтось зрозумів що це? Неповірите! Офіційний документ! Текст взятий звідси.

3 коментарі:

Earl Grey сказав...

Цікаво, а Юля коли підписувала цей документ розуміла його зміст?

Whitefox сказав...

Все зрозуміло, що ви хлопці... для фахівців нормальний документ, йдеться про кількість викидів в еквіваленті до умовних тонн. Не все Прем*єр і навіть рядовий юрист мають розуміти, є інформація і для інженерів.
Ось це (http://smotri.te.ua/158472), наприклад, ДОКУМЕНТ!!! Яка логіка! Який стиль! Просто ульот!! А реально, це скоріше всього захист паном ректором своїх економічних інтересів... нєфіг студентам умнічати і сучасно працювати з інформацією, бабло гоніть за заліки, і ваще, користування внутрішнім ксероксом за двійну ціну ще ніхто не відміняв...

Offspring сказав...

Мда. Маразм косить ряди наших сусідів. Тільки, як на мене, тут йдеться не про економію електроенергії і, навіть, не про економічні інтереси ректора. Швидше за все, необхідно просто забезпечитися, щоб інформація, наявна в бібліотеці, не була використана в цілях не згідних з цілями влади. Тобто, контроль за інформацією. Вони б і до інтернету заборонили підключатися якби могли.