Щоденник молодого Анархотуриста

понеділок, 23 листопада 2009 р.

Graffiti & Naked Cowboy

Блукаючи вулицями Квінса (це такий район в Нью Йорку) випадково натрапив на невеличку вуличку, яка вся була розмальована граффіті. Як на мене, дуже навіть не погано вийшло. Більше на фотографіях
Більше фото граффіті тут

А ще на Манхетені (це теж такий район в Нью Йорку), а саме на Таймс Сквеа можна побачити голого (ну майже) мужика, який систематично грає там на гітарі. Відгукується мужик на слова Naked Cowboy (голий ковбой людською мовою). За 1 долар можна з ним сфотографуватися. Кобіти стають в чергу щоб зробити з ним знимку. Більше того, пищать від радості коли його обнімають. Поки я стояв біля 5 хвилин і робив фотки мужик заробив мінімум баксів 20-30. То капєц. Мені не зрозуміти. що за радість фотографуватися з голим мужиком, в якого на трусах написано Naked Cowboy.

2 коментарі:

halynkan сказав...

Думаю, в оцьому малоодягненому хлопцеві дівчат (крім фігури)приваблює його покладистість, привітність, безвідмовність... Не кожна може полапати за, так розумію, еротичні упругі сіднички мужчину (з різних причин). А тут тобі ніяких відмов, нерозуміння, чи попередніх "ігор" і "маньоврів". Все в твоїх руках ;) і скільки хочеш, тільки не забудь копійчину кинути. Крім того, які б у тебе не були мотиви долучитись до цієї "радості", ніхто нічого поганого чи не пристойного не подумає - це ж просто жарт ))).
Сплошна економія часу та отримання задоволення. І, ще одне, мабуть, якийсь невеличкий проміжок часу почуваєш себе володаркою.
Оце, швидше за все, і дарує окремим дівчатам "радість" ;)

parazitakusok сказав...

ха ха! уматный чел! :-))))
5 хв. - 30 баксів!