Щоденник молодого Анархотуриста

середа, 25 листопада 2009 р.

До речі, про їжу...

Їжа в США недорога. Хоча залежно з чим порівнбвати. Якщо порівнювати з Україною, то звичайно дорожча. Якщо порівнювати з Справжньою Європою (не включаєм сюди поляків, чехів, словаків і інших "нових" європейців) то мені видається дешевша.
Я вже писав про фаст фуд в США. Цей пост про те ж тільки з другого боку. Так от. Фаст фуд буває різним. В нашому понятті це, в основному, Мак Дональдс. І не дивно. В нас бо більше нічого з їх немає. Тут, наприклад, існує китайський фаст фуд. Вибір в принципі великий, але я їх назви ніфіга не знаю тому їв лише "хаф чікен енд фрайд райс". Пів курки з піджареним рисом по нашому. Ціна цього чуда кулінарного мистецтва - 5 баксів. До цього за 1 долар можна взяти кока колу. Чесно кажучи, їжа не зовсім здорова і не зовсім смачна. Але набити пузо можна. Курка жариться в олії по типу того як жариться картопля фрі в Мак Дональсі. Рис на сковородці. Китайці дають ще багато різних соусів які можна вибирати.
Крім того, тут існує багато різних фаст фудів по типу Мак Дональдс. Найвідоміші з них Бургер Кінг, Вендіз, KFC. На Манхетені я натрапив на забігайлівку під назвою Five Guys. Тоже по типу Макдональдс, але набагато набагато смачніше. Прайс різонабл: 4-7 дол. за "меню" (meal по їхньому). КРім того, на халяву горішки та пойло можна поповнювати скільки хочеш. Як, до речі, і в Кей Еф Сі.
Ну, і мій любимий фаст фуд - SUBWAY. Переваги такі: самий здоровий з усіх фаст фудів: жодного жареного блюда. По суті, це великі бутерброди з овочами. Хліб якісний, є декілька видів серед яких можна вибирати. Meal з пойлом і печеням коштує 8 баксів. Дешево і сердито.
Мрія любого українця - БУФЕТ. Наскільки це слово спаскуджено в нашій державі! Що в розумінні українця буфет: дешева забігайлівка де можна випити ячмінну каву, зїсти протухший бутерброд і де на розлив наливають 50 гр дешевого пойла. Що таке буфет в розумінні американця: місце, де заплативши 15-18 баксів можна зайти і зїсти та випити все, що ти бачиш перед очима в необмеженій кількості і за необмежений час!!! Уявляєте??? Такий собі unlimited meal.
Єдина що там немає так це алкоголю. Хоча, в деяких буфетах пляшку дозволяють приносити з собою. Я таке бачив тільки раз та й то на Брайтон Біч і догадайтесь з 3 раз якою мовою розмовляли ці люди, що принесли з собою пляшку і розпивали її в Буфеті? Вони там якесь День Народження святкували.
О, не був би я українцем, якби не любив халяву. В Brooklyn Law School часто організуються і проводяться різні зустрічі, дискусії, обговорення. Як правило, такі зустрічі тривають з 13 до 14 год. Під час обідньої перерви. І, як правило, на таких зустрічах завжди дають халявний ланч. Тому я дуже люблю хожити на такі дискусії. Не заради ланчу, звичайно, а заради ІСТИНИ, яка народжується в тривалих і глибоких дискусіях!!!

1 коментар:

noddeat сказав...

ну, в нас теж є всякі там «Містер Снеки» тощо.

З таких фастфудів найбільше люблю KFC i Burger King. Про Сабвей чув багато хорошого, але якось не довелося там бути.