Щоденник молодого Анархотуриста


вівторок, 29 січня 2008 р.

Під впливом емоцій

Metallica "The Unforgiven II". Are you unforgiven too?

Lay beside me

Tell me what they've done

Speak the words I wanna hear

To make my demons run

The door is locked now

But it's open if you're true

If you can understand the me

Then I can understand the you

Lay beside me

Under wicked sky

The black of day

Dark of night

We share this paralyze

The door cracks open

But there's no sun shining through

Black heart scarring darker still

But there's no sun shining through

No, there's no sun shining through

No, there's no sun shining

What I've felt

What I've known

Turn the pages

Turn the stone

Behind the door

Should I open it for you?

YeahWhat I've felt

What I've known

Sick and tired

I stand alone

Could you be there'cause

I'm the one who waits for you

Or are you unforgiven too?

Come lay beside me

This won't hurt,

I swear

She loves me not

She loves me still

But she'll never love again

She lay beside me

But she'll be there when I'm gone

Black heart scarring darker still

Yes, she'll be there when I'm gone

Yes, she'll be there when I'm gone

Dead sure she'll be there

What I've felt

What I've known

Turn the pages

Turn the stone

Behind the door

Should I open it for you?

YeahWhat I've felt

What I've known

Sick and tiredI stand alone

Could you be there'cause

I'm the one who waits for you

Or are you unforgiven too?

Lay beside me

Tell me what I've done

The door is closed, so are your eyes

But now I see the sun

Now I see the sun

Yes, now I see it

What I've felt

What I've known

Turn the pages

Turn the stone

Behind the door

Should I open it for you?

YeahWhat I've felt

What I've known

So sick and tiredI stand alone

Could you be there'cause

I'm the one who waits

The one who waits for you

OhWhat I've felt

What I've known

Turn the pages

Turn the stone

Behind the door

Should I open it for you?

So I dub thee unforgiven

Oh, what I've felt

Oh, what I've known

I take this key

And I bury it in you

Because you're unforgiven too

Never free

Never me'cause you're unforgiven tooOh

неділя, 27 січня 2008 р.

Зима в Любліні

В Люблін повернулась зима. Давно її не було. Тут декілька фоток. Щоб подивитись їх у повному розмірі вистарчить класцнути.




Парад Левів у Львові


В кінці серпня - на початку вересня вже минулого 2007 року у Львові відбувся "Парад Левів". Дійство полягало у тому, що на огляд львівянам та гостям міста було представлено з 15-20 гіпсових скульптур левів, розмальованих письменниками, політиками, музикантами, різноманітними організаціями тощо. Були леви від Садового (мер м.Львова, хто не знає), Андруховича, Олега Скрипки, "Радіо Люкс", "Галки" (той, що з кавовими зернами) тощо. Було цікаво. До уваги пропоную відео (кортке, правда, і не відображає всієї краси), а також деякі фотки. В повному розмірі фотки можна подивитися клацнувши на них.

субота, 26 січня 2008 р.

І знову про приємне

R.E.M. "Losing my religion". Ще одна дуже класна, як на мене, пісня з неменш вдало зробленим кліпом. Здається, таких пісень зараз немає. Хоча, хто його знає. Можливо через 10 років так само хтось буде ставити сьогоднішні кліпи й казати, що таких пісень вже не роблять. Як прочитав на одному форумі: "Моя молодість пройшла в 60-ті. Тоді повітря було чистіше і музика краща" (зразу хочу зауважити, що жив той чувак за бугром. Це щодо музики, а не щодо повітря).

пʼятниця, 25 січня 2008 р.

November Rain (G'N'R)

Ще один прекрасний кліп родом з моєї молодості. В середину 90-х його досить часто показували по MTV. Потім якось раптово пропав з музичних каналів, а якщо його й показували, то вирізали другу частину (там, де головну героїню - дружину Акселя хоронять). Чи то не подобалась народові друга частина пісні, чи то час ефірний занадто дорого коштував, але,в будь якому випадку, приємно побачити цей кліп знову повністю.

четвер, 24 січня 2008 р.

ЗАЙЧИК

Просто класне фото. Взяте звідси: http://telamamaria.blogspot.com/2008/01/herr-buchta-krefeld-deutschland.html

середа, 23 січня 2008 р.

Darth Waider і яблука

З англійської задали завдання: написати коротенький твір (120-180 слів) на тему: "День, що змінив Ваше життя". Тема глупа, сидів, думав, їв яблука. І тут осінило! Вийшло вроді не погано. Подаю в оригані.
That day, my life changed forever
That day I felt very unhappy. My plans about getting job at Lufthansa had been ruined forever. I was walking through the downtown and thinking about how life was cruel.
Suddenly I saw him. It was a tall thin man with big green eyes. They looked crazy. He run to me, gave me something pretty heavy, told me to hide it and run away. I was very confused. Then I saw two men who run by me. I understood they were going to catch that man and hid this “thing” at my briefcase.
After this accident I didn’t want to go on my walk and came back home. I was very interested what was the thing I was given. I took it from my case, put it on the table. It was something I had never seen before. It looked like a pack of cigarettes but was pretty heavy and made of unknown material. I found only one button on it and, of cause, pushed it……darkness… When I opened my eyes I understood: that day changed my life forever. Now I am a servant of his majesty Emperor of the Universe… I know the strength of the Dark Side… I am Darth Waider…

Maryla Rodowicz - gwiazda estrady PRL i III RP




Мариля Родовіч – одна з небагатьох зарубіжних зірок естради, яких „допускали” до виступів на радянській сцені і пісні якої лунали на хвилях радіостанцій „Маяк”, „Промінь” тощо. Вона є виконавцею знайомих усім з дитинства пісень „Kolorowe jarmarki”, „Niech żyje bal”, „Wsiąść do pociągu byle jakiego”, „Małgośka” та інших.
Музична кар’єра М. Родовіч розпочалася в далекому 1962 році виступом у відбірковому турі до І Фестивалю молодих талантів в Щеціні (в 2007 році відзначали 25-річчя її творчої діяльності). Пройшла в фінал. Однак, як мало кому відомо, в ті часи вона була досить успішною спортсменкою в бігу з перешкодами на 80 метрів. В зв’язку з тим, що строк проведення фіналу збігся в часі з Чемпіонатом з легкої атлетики Польщі серед молоді, Родовіч відмовилась від виступу на Фестивалі. Після цього її музична кар’єра зупинилась на 3 роки.
В 1965 році вона стає учасником біг-бітового гурту «Шейтани» і в цьому ж році здобуває 1 місце на Варшавському конкурсі біг-бітових груп в клубі «Фінка». В листопаді 1967 року І місце на VI Загальнопольському фестивалі студенстської пісні в Кракові. В 1969 році – виступ на VIІ Фестивалі польської пісні в Ополє, а також на ІІІ Міжнародному пісенному фестивалі в Сочі. В 1970 році – виступ на Міжнародному пісенному фестивалі в Сопоті…
З цього часу кар’єра Родовіч в шоу бізнесі набирає обертів. Вона їздить з турне по країнам соціалістичного табору, Радянському Союзі, Кубі, Китаю. Трапляються поїздки й в країни «загниваючого капіталізму». Не залишає вона музичної кар’єри й після політичних та економічних змін, що відбулись в Польщі в кінці 80-х – на початку 90-х. Її концерти та диски й досих пір користуються популярністю як в Польщі, так й за кордоном.Більше інформації, фотки, пісні можна знайти на офіційному сайті Марилі Родовіч http://www.marylarodowicz.pl/start.htm

неділя, 20 січня 2008 р.

Lublin

Люблін - центр Любельського воєводства на сході Польщі з населенням 365 тис. плюс 100 тис. студентів кожного року. Територія – 147,5 км2. Люблін – є одним з найстарших польських поселень. Ще в VI столітті на схилах гори Чвартек (назва походить від торгівельного дня) почали осідати поселенці. Сьогодні, Люблін – найбільше місто та промисловий, культурний і науковий осередок у Східній Польщі. З огляду на велику кількість історичних пам’яток, спортивно-оздоровчих об’єктів та готельну базу місто є важливим туристичним центром.

Декілька фоток:

Це - гуртожиток де я мешкаю і, маю таку надію, буду мешкати до кінця червня 2008 року. Так шо Лємбергу привіт.

Це стоянка під гуртожитком в якому я мешкаю і маю надію...

Це сусідні гуртожитки академмістечка.

P.S.Колись напишу класну статтю про Люблін з його легендами та гарними фотками.

пʼятниця, 18 січня 2008 р.

ВЕСНА! (VV)




1997 рік... Літо... червень місяць... Я - студент-випускник Львівського тоді ще державного університету імені Івана Франка. Надзвичайно сильні враження в цей період, окрім державних екзаменів та захисту дипломної роботи, на мене справила пісня групи Воплі Відоплясова "Весна". Тоді вона була надзвичайно популярна. Її "буль-буль" лунали зі всіх радіо- та телеприймачів Лємберга та інших достойних міст. Цей кліп можна було побачити навіть на міжнародному каналі MTV. Жодна імпреза в студентському гуртожитку №2 ЛДУ ім. І. Франка (як і в інших місцях перебування студентів і не тільки) не обходилась без "буль-буль". Класні були часи!!!


Приємно через майже 11 років побачити знайомий кліп.

середа, 16 січня 2008 р.

От так і живемо! (Relax)

Що робіті, коли нема роботі???... Семестральну роботу писати!!!

субота, 12 січня 2008 р.

Юля Forever! (без політики)

Скачав це фото з нету. Не пам'ятаю з якого сайту (відразу прошу вибачення за порушення чужих авторських прав). Залишаю питання про те, чи це монтаж спеціалістам, а питання про те, чи такий жест політка є етичним - моралістам.
Хочу сказати, що навряд чи знайдеться в Україні інший політик (навіть чоловік), який би був настільки витривалим як Юля. В принципі, вона за останні 8-10 років пережила багато: втрату бізнесу, слідчий ізолятор, політичні злети та падіння. Не знаю, чи хтось із нинішніх політиків мав таке бурхливе минуле. Однак, незважаючи на все, вона не відійшла від політики, не здала своїх позицій, а продовжує боротися і доволі успішно. Я далекий від думки, що правління Прем'єр-міністра Ю. Тимошенко принесе які-небудь позитивні зрушення для України. Мова про інше. Як було написано на одному відомому плакаті (з буськом і жабою) "Ніколи не здавайся"!

четвер, 3 січня 2008 р.

Новий Рік в Кракові "Під ящурами"

Ідея справляти Новий 2008 Рік в Кракові виникла під час перших відвідин цього міста у вересні минулого вже 2007 року. Чому саме в Кракові? Ну, мабуть, тому, що це місто дуже нагадує Львів. Коли ходиш його вулицями, складається враження, що за наступним поворотом вийдеш на знайому львівську вуличку. Краків і Львів приблизно однакові за кількістю мешканців. Та й менталітет краків'ян схожий на львівський. Реалізована ідея була завдяки старанням і зусиллям друзів по програмі ім. Кіркланда, місцем афіляції яких є, власне, Краків. Вони взяли на себе вирішення усіх невдячних організаційних питань.
Дуже вдало було обрано й місце святкування: клуб "Під ящурами", який знаходиться в самому центрі міста на пл. Ринок навпроти ратуші. Назва клубу походить від назви будинку, в якому він розташований. Колишній власник цього будинку (жив дуже давно) любив полювання і наказав виготовити на стінах різблення ящурів (укр. саламандра, ящірка). Власне, й від цих скульптур походить назва будинку та назва клубу. Як розповіла пані Богуміла - викладач польської мови і надзвичайно товариська та цікава жінка - клуб "Під ящурами" один з перших студентських клубів Кракова і існував ще задовго до часів "Солідарності", демократії та капіталізму.
Святкування розпочалось о 20 год. До клубу було дуже важко пробратися, оскільки весь Ринок вщент був заповнений людьми. За наступними підрахунками, на Ринку в Кракові зустріло Новий Рік понад 200 тис. людей. Це було наймасштабніше святкування Нового Року в Європейському Союзі. Програма в клубі була зроблена в "космічному" стилі.
Народ приходив переодягнений в інопланетян, роботів, космнавтів, льотчиків, зірок та планети. Однак, траплялись й оригінали. Так, наприклад, був справжній шотландець в кільті. На видані при вході "коралі" можна було отримати в барі алкогольні напої. Але, оскільки, в нас за українською традицією було "своє", то коралі пішли на сок та пиво. О 24 год. всі вийшли на Ринок зустрічати Новий Рік під звуки пробок з-під шампанського та концерту, який проходив на площі. Незважаючи на заборону вживання алкогольних напоїв в Польщі в громаських місцях (до речі, досить ефективну), всі не ховаючись пили шампанське. Поліція, яка слідкувала за порядком та місцева "муніципальна дружина" не дуже перешкоджали цьому. Та чи могли б вони перешкодити навіть якби захотіли?
Забава тривала десь до 6 год. ранку. В клубі гості відривались на дискотеці, а на Ринку під музичні колективи, що виступали на концерті. Як прийнято у словян (хоч і членів ЄС ба, навіть шенгенської зони) не обійшлось без перебору алкогольних напоїв. Пяних було не менше ніж у Львові під час подібних святкувань. Деякі, навіть, не стояли на ногах і падали на підлогу в залі дискотеки.
Взагалі, свято вдалось. Хотів би подякувати краківським друзям, які організували це чудове міроприємство, прийняли у себе, нагодували та зігріли.