Щоденник молодого Анархотуриста

субота, 12 січня 2008 р.

Юля Forever! (без політики)

Скачав це фото з нету. Не пам'ятаю з якого сайту (відразу прошу вибачення за порушення чужих авторських прав). Залишаю питання про те, чи це монтаж спеціалістам, а питання про те, чи такий жест політка є етичним - моралістам.
Хочу сказати, що навряд чи знайдеться в Україні інший політик (навіть чоловік), який би був настільки витривалим як Юля. В принципі, вона за останні 8-10 років пережила багато: втрату бізнесу, слідчий ізолятор, політичні злети та падіння. Не знаю, чи хтось із нинішніх політиків мав таке бурхливе минуле. Однак, незважаючи на все, вона не відійшла від політики, не здала своїх позицій, а продовжує боротися і доволі успішно. Я далекий від думки, що правління Прем'єр-міністра Ю. Тимошенко принесе які-небудь позитивні зрушення для України. Мова про інше. Як було написано на одному відомому плакаті (з буськом і жабою) "Ніколи не здавайся"!

3 коментарі:

колега сказав...

Молодець Юля!!!!!!!!!!!! Вам, "сильним" чоловікам, би приклад брати з таких жінок. А не просто констатувати факт, які от жінки бувають. А по-ходу, при можливості, ще більше їм життя ускладнювати.
Як хтось сказав "Успіх любить відважних!" Хочеш чогось досягти - досягай!

Анонім сказав...

Взагалі згодна і з жабою, і з тим, що успіх любить відважних. Цікаво інше, незважаючи на бурхливість минулого, відважність, ідейність, усі її проекти якісь провальні, не мають успіху, ефекту, не доведені до логічного результату. Единим позитивним моментов, і то хиба більш для самої Юлі, є її зростаюча власна популярність і в Україні, і в світі.

Анонім сказав...

Напевно, що пані Юлія може так показати такий жест, з таким рівним пальчиком.
Показуючи «Fack» природньо завжди зробити кулак. Взагалі під час рухів зробити так рівно пальчиками цей жест в такому положенні анатомічно не зручно.
На мою думку це монтаж!:)