Щоденник молодого Анархотуриста


субота, 27 березня 2010 р.

Нейрохірургія: операція вдалась, але пацієнт в комі (оновлено)

Сьогодні провів надзвичайно "унікальну" операцію на свому лептопі: поміняв свій старий вінчестер розміром 140 ГБ на ось цей новенький розміром 500 ГБ. Необхідність такої операції полягала в першу чергу в тому, що кількість музики, фотографій та відео на лептопі досягла критичної межі в розмірі 100 ГБ і цю проблему прийшлось вирішувати хірургічним шляхом.
Фізичне видалення старого мозку та заміна його новим пройшла без особливих ускладнень. Однак, ускладнення виникли при "перенесенні особистості" мого лептопа із старого носія на новий. За своєю наївністю я подумав, що проблема як такої взагалі не існує: я створвий image образ зі старого вінчестера, створив рекавері диск і встановив цей образ на новий вінчестер. Все запрацювало і все нібито нічо, але тільки на перший погляд. При подальшому вивченні поцієнта виявилось, що лептоп сприймає вінчетер так само, як він сприймав старий вінчестер: тобто розміром в 140 ГБ. Тобто, як зрозумів мій гуманітарний розум, скопіювалось все і в тому розмірі як було, а решту фізичної памяті вінчестера комп просто не бачить.
Зрозуміло, що пацієнту треба терміново проводити терапію. Шляхом пошуку в медичних енциклопедіях (читай компютерних форумах) зясувалось, що таке лікується тільки повною переустановкою системи.
Десь пів року тому став щасливим власником ліцензійної 7-ки. Однак, установочний файл з різних, в тому числі й субєктивних, причин в мене не зберігся. Новий файл я отримати не можу. Ставити піратський віндовз не хочеться. Так само й не хочеться ставити Лінукс (хай мене закидають каменями). Всі Product Keys і Product IDs в мене є.
В звязку з цим, завтра буду скликати консиліум, на вирішення якого виносяться слідуючі питання:
1. Чи можна з віндовза створити Install Disc, щоб потім встановити віндовз з нуля?
2. Чи можна якимось іншим способом "примусити" комп бачити новий диск повністю?
3. Чи існують якісь інші програми, які дозволять по людськи перенести систему з старого вінта на новий?
4. Ну, й на крайній випадок, якщо нічого не вдасться, який Лінукс краще ставити, щоб потім не викидувати комп через вікно в звязку з необхзідністю проведення різного рожу дурних настройок.
Оновлення:
Як показала практика, немає нічого неможливого. Декілька годин інтенсивної терапії і пацієнт вийшов з коми. Завдяки цьому посту, а також цій статті зясувалось, що внутрішні запаси енергії Віндовса невичерпні. Виявляється, віндовз має встроєний Disc Partition, який дозволяє збільшувати і зменшувати розміри дисків та ділити їх на декілька дисків. Нехитрими маніпуляціями вдалось врятувати пацієнта від повторного хірургічного втручання. Тепер мій пацієнт має системний диск С з памяттю 120 ГБ, а також диск Е з памяттю 340 ГБ, на якому знаходяться документи, фото відео і все саме цінне. УРА, так сказати!

пʼятниця, 26 березня 2010 р.

Beantown (Boston)

Фотки бостона дивитися ось тут
Boston, MA

четвер, 25 березня 2010 р.

Family Guy, Simpsons, South Park

Я просто тащусь пузом по асфальту від того всього непотрібу.

вівторок, 23 березня 2010 р.

Cambridge

Cambridge - невеличке містечко, що знаходиться відразу ж біля Бостона штат Масачусетс (достатньо перейти міст через річку) і є славним тим, що в ньому знаходяться два серед найпотужніших в світі навчальні заклади: Масачусетський технологічний інститут та Гарвардський університет.
Про те, що тут знаходиться MIT (Massachusetts Institute of Technology) говорять наступні букви
Деякі корпуса МІТ є досить поробленими
Кажуть, цей корпус був побудований на донейшинз Біла Гейтса, який на це святе діло дав 35 млн. американських гривень.
А ще, МІТ має свій власний атомний реактор. Виглядає він так:
Що роблять в цьому реакторі - поняття не маю. Це має краще знати Noddeat. Думаю, яєчню на ньому точно не жарять. Хоча...
А ще тут знаходиться музей МІТ, де можна побачити прикольні технічні штучки. Наприклад, перфокарти, яких я вже 100 років не бачив
Це, так сказати, аналог сучасних дискет, СіДі -ДіВіДі дисків, флешок та інших носіїв інформації. Памятаю, коли я вчився в школі, ми ці перфокарти мішками таскали з поближнього статистичного центру щоб здавати їх на макулатуру.
Такого собі робота
А також логарифмічну лінійку
В моєї мами колись така була (вона архітектор). Я як був в школі, то вмів на ній додавати й віднімати.
Ще тут були механічні скульптури, що рухалися. Відео з скульптурами дивитися в попередньому пості.
Гарвардський університет значно старший МІТ, що видно хоча б по його будівлям. Відомий він насамперед тим. що тут навчався сам Біл Гейтс, але він його ніколи не закінчив, бо залишив і пішов організовувати фірму, яку ми тепер всі знаємо під назвою Microsoft.
Мене зацікавив ось цей будиночок
Я його обійшов по периметру, але зясувати що воно таке мені так і не вдалося. Спочатку я подумав, що це церква, але на ній не було хрестів. Потім я побачив, що до входу в цен будинок стояла черга студентів. Тоді я подумав, що навряд би до церкви стояла черга і що це мабуть якась їдальня. На цій думці я і зупинився й пішов в найближчий Сабвей їсти сендвічі.
А ще тут є музей "натуральної історії" Гарвардського університету, але в ньому скукота жахлива, тому фоток з нього не буде.
P.S. Даний пост повністю написано та опубліковано завдяки новітнім технологіям під час рейсу автобуса Бостон-НьюЙорк компанії Greyhound, в якому є безкоштовний вайфай інтернет.

Mechanical sculptures

Mechanical sculptures in the Museum of the Massachusetts Institute of Technology

неділя, 21 березня 2010 р.

Aurora

На такій лодочці (називається Аврора) ми плавали у відкритий океан дивитися китів. Подорож тривала десь 4 години. Китів я бачив з далеку, близько вони не підпливали. Знаючі люди сказали, що зараз не сезон. В кращі часи, сказали вони, кити можуть підпливати під саму лодку.
Ну але лодочка фігарить швидко. Цікаво, які там дивгуни стоять??? На задньому фоні видно Бостон.

From the Top of the Rock

четвер, 18 березня 2010 р.

Green Madness

Сьогодні Нью Йорк охопило Green Madness!!! В моді зелений колір. Зелений всюоди: на вулицях, в офісах, навіть в небі. Кожен поважааючий себе Нью Йоркець носив сьогодні щось зелене: хто футболку, хто шапку, хто штани.
Ні, це не весну зустрічають таким чином. Сьогодні - День Світого Патрика: ірландське свято, яке вже довгий час святкується також і в США. В честь свята в Нью Йорку пройшов щорічний 249!!! парад в честь Дня Святого Патрика. Сьогодні кожен в душі трошки ірландець. В Манхетені паби всі забиті ще з 12 год дня. Сьогодні ввечері буде дуже багато пяних на вулицях.
А по телевізору сказали, що на парад в честь Дня Святого Патрика щороку в Нью Йорку збирається 2 млн. глядачів, в цей час як в Дубліні (столиці Ірландії) - 1 млн. глядачів.
Виглядало зелене місто сьогодні ось так:
А також ось так:


Більше фото з Дня Святого Парика тут:

середа, 17 березня 2010 р.

понеділок, 15 березня 2010 р.

Who is f...ing Alice???


Цих вихідних ходив на Алісу. Класний фільм. Мені сподобався. Особливо Mad Rabbit, той який постійно посудою кидався.
А от чого не хватає у фільмі, так це постєльних сцен. Взагалі, шо це за фільм без постєлих сцен??? Логічним завершенням фільму була б постєльна сцена Аліси з Шляпочником.

субота, 13 березня 2010 р.

Янукович - гандон!

Тут, на вулицях Нью Йоркських джунглей часто можна побачити аборигенів, які продають презервативи під милозвучною назвою: OBAMA-CONDOMS.
Цікаво, а коли на вулицях Києва можна буде побачити продавців презервативів "Янукович - гандон"?

Згадалось

Ех, бурхливі 90-ті, студентська молодість, вечірки в общазі на Медової Печери, Нірвана... Just like that

А ще в 95-ому після третього курсу на канікулах я продавав аудіокасети протягом 2 місяців. Тільки народ чомусь не дуже активно купував Нірвану. Більше його цікавила Таня Буланова, Альона Апіна, Сборнік Діскатєка'95 і т.д. Правда, за 2 місяці завдяки попсі я заробив більше ніж річна зарплата моєї матері.

пʼятниця, 12 березня 2010 р.

Знайди три різниці

Що спільного між Нью Йорком і Голландією? Ну, хоча б те, що Нью Йорк заснували голландці і він називався Нью Амстердам поки його не завоювали англічани. Саме тому тут багато вулиць називається в честь видатних голландців, а також в честь голландських міст.
А ще між Нью Йорком та Голландією спільне ось що
Нью Йорк:
Гаага:
Нью Йорк:
Гаага:
Нью Йорк:
Гаага:
Нью Йорк:
Гаага:
Нью Йорк:
Гаага:
Нью Йорк
Гаага

понеділок, 8 березня 2010 р.

Niagara Falls

За що я не люблю організовані екскурсії та тури, то саме за їх організованість. Ні, звичайно, організована екскурсія чи тур мають свої переваги над подорожуванням "дикарем", оскільки тебе привезуть, завезуть, покажуть, пальцем тикнуть від тебе належить лише розслабитися і отримувати задоволення. Саме за це їх і не люблю. Ніякого тобі креативу, ніякої фантазії, ніякого польоту думки. Водять тих бідних туристів від точки А до точки Б як стадо баранів: крок вліво, крок в право рахується втечею і підлягає розстрілу.
Пастух, тобто екскурсовод виглядає так
Набагато краще поїхати кудись дикарем, поселитися в якомусь готелі чи хостела на скільки днів хочеш, подивитися що хочеш, коли хочеш і в якому хочеш порядку.
Однак, цього вікенду я вирішив зрадити своїм принципам і поїхати організованим стадом, соррі туром з пастухом, соррі, екскурсоводом на Ніагарський водопад. Чому? А х... його знає чому.
Ну, але не можна скзати, що тур повністю не вдався. Було навіть прикольно.
Від НЙ до Ніагарського водопаду приблизно 450 миль. Це десь 750 км. приблизно. Знаходиться водопад на кордоні з Канадою. Саме по тій річці, де є той водопад і проходить американсько-канадський кордон. Виїхали в суботу зранку. По дорозі заїхали найбільший в світі музей скла: Corning Museum of Glass. Там були навіть прикольні речі, зроблені зі скла.
Крім того, ще там було пів годинне шоу, де показували як зі скла розлять різні вироби.
Коли приїхали на водопад, було вже темно.
Не багато там видно. Правда? Ось ці будиночки - це вже Канада. Взагалі, водопад знаходиться в містечку, яке за дивним збігом обставин теж називається Niagara Falls. Місто знаходить на території двох держав: Канади і США. (Хтось ще памятає серіал Border Town???).
Канадська сторона в два рази більша і краще розвинута: тут фенсі готелі, казино, ресторани і моли, які працюють круглодобово. На американській стороні скучно: одне казино і пара готелів. Перехід між державами проходить через міст і виглядає так. Це автомобільний
Це пішохідний
Про це касномовно говорять знаки
А це оголошення говорить, що пройшовши через турникет, ви вже залишили США, тобто знаходитесь ніж Америкою та Канадою.
Як бачите, прикордонників та таможенників немає. Я коли виїзжав з США в Домініканську Республіку теж не бачив ні погранців ні таможенників. Вони зявляються, коли ви вїзжаєте в країну.
Тут в Брукліні мені розповідали історію, як один наш український емігрант, який мав зелену карту, пішов через цей міст на канадську сторону, бо думав, якщо можна в америці жити, то й в Канаду пустять. Там його не пустили, популярно пояснили, що зелена карта річ американська, а до Канади треба візу. Крім того, там же зясувалось, що зелену карту він забув в готелі, де зупинився. Чоловік захотів повернутися на американську сторону, але там його не чекали. Ніхто з лопухів-прикордонників не повірив, що він всього-навсього залишив зелену карту в готелі. Короче, мав хлоп проблеми. Більше до Канади не хоче.
Ночували ми в готелі в сусідньому містечку: Баффало. Готель Holiday Inn був не поганий і виглядав ось так:
Зранку сніданок, як і належить. Порівняно з хостелами, де я переважно зупиняюсь, сніданок корлівський. Принаймі, мені не прийшлось стояти за плитою і робити налисники.
Зранку ми подивились на денний водопад. Виглядав він приблизно так
А також так

Взагалі, Ніагарський водопад складається з трьох водопадів. Як вони називаються, не важливо, я й не памятаю. Відверто, зимою там робити нічого. Все закрито, крім оглядових площадок. Влітко під водопадом плавають кораблі, пускають в печеру, можна зайти під самий водопад. Взимку холод собачий (було десь -10 гр., хоча температура в НЙ плюсова: +8-10 гр) і купа снігу.
Після оглядин водопаду повернулись додому. По дорозі заїхали в китайський буфет
Check it out, платите 12 баксів і їсте все що хочите і в якій хочете кількості. Тут китайці прогадали: вони не знали, що я до них зайду.

субота, 6 березня 2010 р.

Big Apple & Sin City From Above

США - найкраща країна в світі, а Нью Йорк - найкраще місто в світі. Щоб в цьому переконатися, достатньо подивитися ці фото. Аж не віриться, що можна бути частиною цього всього, ходити по цим вулицям, жити тим життям.

понеділок, 1 березня 2010 р.

Frisco: повернення

Спочатку про досягнення: тепер я вмію робити ідеально круглі, розовенькі смачні і тонкі налисники рівномірно прожарені з обох сторін. Як казав колись класик, захочиш їсти ще не так розкарячишся.
Вчора був китайський Новий Рік. В звязку з цим, в Чайна Таун в Сан Франциско був організований маркет, де було купа китайців і який виглядав так:

Крім того, через центр міста пройшов китайській парад, який виглядав так
Як всім відомо, в Сан Франціско є відомий Голедн Гейт Брідж. Голден Гейт називається протока, через яку проходить міст. Цей міст коли його побудували був самим довшим в світі, зараз таким не є. Він зараз не є навіть найдовшим в Сан Франциско. Але однозначно він найвідоміший. Довжина його понад 2 км.
Міст підвісний і висить на тросах. Кусочок такого тросу можна побачити тут
В розрізі цей трос складається з багатьох тонких стальних тросиків і виглядає приблизно так:
Через міст можна проїхати на автомобілі, автобусі, велосипеді, а також можна пройти пішки. Міст користується найбільшої славою серед самогубць. Вони чомусь вважають справою честі скочити саме з нього. Лише декілька осіб вижили після стрибка з цього мосту. Зараз там є страховочні сітки, але вони вроді не дуже помагають.
Міст весь час помальований в одни і той самий колір, який називається "International Orange" (міжнародний помаранчевий). Під мостом і вдень і влітко постійно плавають серфенгісти.
Час від часу в затоці зявляються акули і відкушють їм там дещо: то ногу, то руку, то ще щось.
А ще крім моста тут є Скала, або Алькатрас. Мабуть, найбільш відома тюрма в світі. В даний час вона не діюча. Була закрита в 1963 році Генеральним Прокурором Робертом Кенеді. Від берега до острова рівно півтора милі (2,4 км.) але там сильна течія і холодна вода і тому цю відстань не так легко переплисти. Саме тому ця тюрма була така надійна. Закрили її тому, що утримувати її було занадто дорого. Там приходилось завозити все, навіть прісну воду. В цій тюрмі сиділи Аль Капоне та багато інших відомих вбивць, гвалтівників, шахраїв та інших Паблік Енемі Намба Ван. З тюрми було 14 спроб втеч, в які було заангажовано 36 людей. Всі втікачі були зловлені або вбиті, однак доля 3 втікачів невідома: вони або втонули в небезпечних водах затоки, або спокійно доживають свої роки десь в Південній Америці.
В 1969 році група індіанців захопила острів і повідомила, що відповідно до Договору з Індіанцями вони мають право селитися на покинутих федеральних землях, якою вони вважали Алькатрас. СПрава пішла до Верховного Суду, в цілому розгляд привав майже три роки і в 1972 році Індіанці насльно були виселені з острову. Про це залишилась згадка: