Щоденник молодого Анархотуриста

вівторок, 6 січня 2009 р.

Подарунки від Миколая (запізнілий пост)

Отже, леді та джентельмени, Миколая! Свято, яке відбулося. Інакше й не скажеш. Адже, сьогодні вже 6 січня наступного, після Миколая, року.
Усім дітям, великими і малим, чемним і  нечемним, Миколай приносить подарунки: хто був чемним,тому гарні подарунки, наприклад, носки, а хто був нечемним - тому різочку. Мабуть, цього року я був особливо чемним, оскільки Миколай приніс мені не просто подарунок, а МЕГАПОДАРУНОК - автомобіль ДЕУ Ланос Хетчбек з салону "Галичина-Авто" (завдяки моїй щедрості, звичайно). Як виглядає це чудо можна побачити на фотках. Забрав я його з салону 18 грудня 2008 року. Тобто, хочу цим скакзати, що вже майже вмію їздити.
Як виявилось, ми з Миколаєм патріоти, оскільки не зважаючи на всі негаразди української економіки та автопрому, про які я вже писав раніше, вирішили підтримати відчизняного товаровиробника і придбати повністю "український" автомобіль (не звертайте увагу, що мотор та коробка передач в нього опелівська, тобто, мейд ін Джемені, а кузов зроблений в Польщі на фабриці FSO).
В сумі, ми з Миколаєм не словом, а ділом вирішили підтримати українського товаровиробника у складний для нього час. Закликаю те саме зробити пана Порошенка, який дуже багато говорить про негаразди українського автопрому, а їздить в цей же час на імпортних автомобілях.

Більше фоток Мустанга можна побачити тут
My car

10 коментарів:

Taras Ambroz сказав...

Відколи то лайнос став українською машиною? Звичайно по безпеці то краще за китайця але взагальному то минуле століття :) Чому такий був вибір антикварний? XЧи просто було шалене бажання кататися?:)))

Offspring сказав...

Ну, на Ферарі Миколай ще не заробив, а на рахунок "минулого століття" дозволю собі не погодитися. Ланос - нормальна машина як на перший автомобіль для того, щоб вчитися на ній їздити. Крім того, ліпше новий Ланос, ніж 15 літній Гольф (до речі, ті самі гроші).

Левеня сказав...

Вітаю з подарунком. Але будь готовий до того, що розлінишся. Будеш по хліб у найближчий магазин їздити на авто.мало ходитимеш пішки. Тому розжирієш. Гарну перспективу змалювала?
Це все жарти... Насправді, машина - класна штука.

Анонім сказав...

Слухай! Рада за тебе!!!!!!!!
Чудово ви з Миколаєм попрацювали над подарунком! Хай він приносить тобі задоволення і полегшення в житті ;)! Машина - це вже серйозно ;)))! Вітаю.

Руслік сказав...

Ось так - то у світі буває. Хтось машини купує, а хтось вже таким скупим став, що радить всім сидіти вдома і тримати гроші в шкарпетці, бо ж криза до нас мабуть надовго завітала. По моїх даних, то тільки світ заговорив про економічну кризу, як майже кожному чомусь захотілось мати машину. Збіг чи просто вони потім будуть дорожчі?

Offspring сказав...

Русліку. Новина року: вони вже дорожчі!

parazitakusok сказав...

Вітаю з машиною!! ! ;)))

Offspring сказав...

Дякую!

Оксана Тупальська сказав...

гарна машина - і колір небесний :)

The Lex сказав...

Доречі, фабрика FSO у Польщі належить тим самим Українцям! ;)