Щоденник молодого Анархотуриста

четвер, 10 вересня 2009 р.

Американська кава

Тепер я розумію, чому в Америці всі пють каву з молоком. Відповідь дуже проста: американська кава - повна ЛЮРА!!! Пити її без молока просто не можливо. Молоко трохи перебиває її паскудний смак.
Взагалі, в америці немає культури споживання кави як в європі. Кава тут ніяка і подають її великими порціями. Ще більш-менш нормальну каву можна купити в Старбаксі. Старбакс - це такий собі кавовий фаст фуд. Приходиш, замовляєш відерко кави і йдеш. А ще в Старбаксі є ВайФай інтернет, тому тут можна посидіти. Кажуть, колись він був безкоштовний. Зараз платний. По моєму, 4 дол. година. Але якщо ти реєструєшся, то отримуєш 2 год. безкоштовно. Тому, можна реєструватися скільки завгодно.
А ще тут зовсім інша культура харчування. Американці всі щось постійно жують або пють: в метро, на роботі, на заняттях. При чому, цей процес перманентний. Тепер я розумію, чому ожиріння - найбільший бич США.

14 коментарів:

parazitakusok сказав...

Ого!!!!! так це може тільки в Брукліні?

parazitakusok сказав...

я маю на увазі каву....

Offspring сказав...

На жаль, це характерно для всіх Штатів.

ELECTRIC сказав...

Привіт. Чи можу передрукувати пост на http://kava.blox.ua ?:)

Offspring сказав...

Please, feel free to do it. Тільки зсилочку мені скинь де воно буде передруковано. :)

ELECTRIC сказав...

http://kava.blox.ua/2009/09/Amerikanska-kava.html

noddeat сказав...

>Старбакс - це такий собі кавовий фаст фуд.

ага, як макдональдс.

Кава у американців жахлива, бо вони п’ють її розбавленою водою, себто «американо». А що, у Штатах зовсім-зовсім нема італійських кав’ярень з гарним еспресом? Там же багато італійців, вони вміють каву варити.

Offspring сказав...

В Нью ЙОрку, якщо я не помиляюсь, 2 великих італійських райони з відповідними кавярнями. Я в одному з них був, але каву там не пив, тому не можу сказати. А ще є Вест віледж, район з кафешками трохи подібними на європейські. Однак, все це можна сказати "екзотика", а я говорю про загальну тенденцію.

ELECTRIC сказав...

noddeat, американо - це кава в якій береться одна доза кави і дві дози води, тому слово розбавлення це не до аммерикано. можливо в самій гамериці там і розбавляють аел в світі це просто трошки більше за спресо. І італійські кавярні не з еспресом, а з еспресо :)

noddeat сказав...

>береться одна доза кави і дві дози води, тому слово розбавлення це не до аммерикано.

розбавлення — це коли в каву наливають воду, незалежно від кількості :)

>можливо в самій гамериці там і розбавляють аел в світі це просто трошки більше за спресо

це ніфіга не трошки більше за еспресо і не переконуйте мене в протилежному, я кавоман :) інша річ, що самі американці розбавляють каву ще більше, ніж в «європейському американо».

>не з еспресом, а з еспресо :)

іменники середнього роду іноземного походження я (зазвичай) відмінюю так само, як і українські за зразком «масло» і «батько».

ELECTRIC сказав...

кавоман повинен ходити в заклади де роблять справжню американку, а не розбавлене еспресо:)

Offspring сказав...

Шановні друзі, давай не будемо сваритися. Яка різниця, хто як еспресо робить і хто як його відміняє. Головне, що в нас кава краща. Хоч в чомусь ми перші. До речі, як на мене, у Львові кава краще ніж в Польщі. Принаймні, в нас ще не забули, як каву в жезлі варити.

noddeat сказав...

та ми не сваримось, а дискутуємо :) а про львівську каву і шоколад хто ж сперечається :)

ELECTRIC сказав...

нема сварки, є викладення власного бачення.
а львівська кава особлива, вонане така міцна як закарпатська чи італійська але в неї є специфічний дух і атмосфера.