Щоденник молодого Анархотуриста

неділя, 20 вересня 2009 р.

Естраду в люди!!! (оновлено)

В одному з інтернет-видань прочитав, чому Наталя Могилевська на виборах підтримує Юлю Тимошенко і виступає в її підтримку на концертах. Там написано таке:

"Раніше я займалася бізнесом і просуванням молодих людей. Тому мене зацікавив лідер, який мислить прогресивно і вирішила взяти участь у всеукраїнському турі "З УкраїноЮ в серці!", - сказала співачка. При цьому раніше Наталя Могилевська співала за Партію Регіонів. Проте, за інформацією ЗМІ, цього разу Віктор Янукович фінансово «не потягнув» гонорар, який вимагала Могилевська. Тепер лідер ПР співає сам за себе.

Кінець цитати.
Зрозуміло, що кожен хоче жити і заробляє на своє проживання як може. Але для чого після цього виходити на люди і говорити що ти підтримуєш політика раді "ідеї", якщо тобі за це добре заплатили. Вийди і скажи: "я тут тому що мені заплатили хороший гонорар. Дякую Вам, Юля Володимирівна". Принаймні, це буде чесно.
Спочатку такі фрази Могилевської мені видались схожим на проституцію. Проститутка теж бере гроші за те, що надає "послуги". Але потім я побачив різницю. Проститутка не робить вигляду, що вступає з клієнтом у відповідні відносини з кохання. Принаймні, так заробляти більш чесно, ніж це роблять наші "зірки".
А колись Наташа говорила в ефірі телебачення таке (дякую С.Манту за коментар, який допоміг оновити цей допис)

7 коментарів:

Sandy сказав...

Мо­же й зро­би­ти ви­гляд. За до­дат­ко­ву плат­ню. ;)

noddeat сказав...

можна аналогічно запитати, чому політики не пишуть в програмах справжню причину, чому рвуться до влади.

на мою думку, відповідь на це питання: бо люди тупі у більшості й правди «в лоб» не люблять, натомість голосують за тих, хто говорить солодку брехню.

С.Манту сказав...

А пам'ятаєте колись:
"Я не сука и не крыса. У меня есть свои убеждения, я знаю политические программы обоих кандидатов... За Януковича проголосовало много людей, нельзя не принимать их выбор во внимание... Я останусь со своим кандидатом до конца".

Sandy сказав...

Я про­чи­тав чо­мусь: «Ос­та­нусь с клі­єн­том до кон­ца»...

Whitefox сказав...

Таке враження, що автору "там" не цікаво. Ось так на чужині людину тягне до рідного, ну хоч би почитати шо тут в нас робиться. :) Політики звичайно - засранці, але вони такі рідні, наші :) як і вітчизняні артисти (коли я був в омериці, то помітив, що там в кабаках якісніше співають, ніж в нас на естраді). Але то своє, рідне... :) :) :)

Offspring сказав...

Неправда. Автору "там" цікаво. Навіть дуже. А пресу з "великої землі" автор читає для спортивного інтересу. Щоб знати, хто в країні президент, коли автор повернеться.

noddeat сказав...

>Політики звичайно - засранці, але вони такі рідні, наші :)

о Господи! видно, довго ще «рідні й наші» ґанґстери будуть керувати цією країною.