Щоденник молодого Анархотуриста

середа, 24 лютого 2010 р.

Frisco

Цивілізація - благо:
Квиток: 110 баксів в одну сторону. Кілометраж: дох...я. Різниця в часі: -3 години з Нью Йорком, -10 годин з Києвом. Час в польоті: 6 годин з того ж таки самого кращого міста світу - Н.Й. Авіакомпанія: один з лоукостерів, де на борту тільки вода та чіпси, але зато нахаляву, ну і ще пиво, але за гроші.
Кінцева мета подорожі: Сан Франциско.
А куди за 110 доларів можна полетіти в Україні? Київ-Львів??? По моєму, дорожче.
Чим ще подобається цивілізація, так це тим, що за пів години, не встаючи з дивана можна придбати квиток на літак, забронювати місце в готелі (хостелі), замовити собі всі необхідні екскурсії та тури... Повний фарш.
Так от, приїхав, поселився, пішов гуляти, наробив купу фоток, але сьогодні не буде, бо шось там з нетом не то і вони не грузяться. Додам завтра. Може.
Фріско чимось нагадує Львів: теж на "горбочках" знаходиться і теж дощ падає, бляха муха. Не знаю чи завжди, але таке враження, що за сьогодні вирішило впасти все, що не впало з початку року. Хоча температура повітря зовсім не Львівська: +10 градусів. А ще кажуть тут ніколи снігу не буває. Можливо правда, бо по місту ростуть вічнозелені красуні: пальми. В мене якась така асоціація, що там де пальми, снігу бути не може.

2 коментарі:

jin сказав...

за $110 в Україні можна злітати Київ - Львів чи Київ - Одеса чи ще куди в межах України "нормальною" авіакомпанією (не lowcost), а можна з Києва у Польщу, Німеччину чи Британію лоукостом. У обох випадках - ціна із усіма зборами у обидві сторони.

Offspring сказав...

Ага. Нормальною компанією, а не лоускостом. Бо лоукости вже доліталися. Був один і той загув.