Щоденник молодого Анархотуриста

четвер, 25 лютого 2010 р.

Frisco: далі.

Сьогодні зранку закінчився дощ. Виявилось, не все так погано в Святому Франциско. Тут може бути сонце!
Хостел виявися пристойним, крім деяких але: по-перше рент рушників по 2 бакси за штуку (фак, перший раз таке зустрічаю), по-друге сніданки. Сніданки в хостелах ніколи не були найкращими, але цей хостел перевершив всі мої побоювання. Уявляєте, приходите ви зранку на кухню пожрать, так сказать, а там сковородка і незрозуміла речовина в посудині. Виявляється, цю незрозумілу речовину треба налити в сковородку і зробити собі налисники (пенкейкс). І все це їсти з клиновим сиропом і запивати паскудною американською кавою і звершками бо без вершків її пити не можливо. Фак, я в житті не робив налисники! Спаскудивши два чи три (перший згорів нафіг, другий розлізся коли я його перевертав і став більше подібний на кашу, ніж на налисник), я наршеті вперше в житті зробив щось подібне на налисник. Фак, в житті завжди є перший раз. На все!
Виглядає хостел ось так.
А ось це магазин "Навпроти", де можна знайти все необхідне сучасному туристу.
Тепер щодо міста. Я вже писав, що Фріско чимось нагадує Львів. Тільки не зовсім. Тут також іздять трамваї, але вони інші як у Львові. Тут трамваї двох типів: Cable Cars, які є більше історичним і туристичним видом транспорту і, мабуть, найбільш популярним в Сан Франциско. Виглядає такий трамвайчик ось так
Проїзд в ньому не дешевий: 5 американських тугриків. Існує три маршрути такого трамваю. Їздити в ньому прикольно, дує вітерець, деколи можна навіть повисіти на сходинці.
На цьому фото трамвайчик поламався. Як то кажуть Shit Happens.
Коли трамвайчик їде під горку або вниз чесно, захоплює дух.
А ще на кінцевих зупинках трамвайчик розвертають приблизно так:

Трамвайчики такі не мають здавна знайомих кожному львівянину "ріг". Коли я вперше його побачив в мене виникло питання а як же вони їздять без ріг??? Виявляється, в них є третя рейка, яка йде під землею на глубині 10-15 см., де як в метро біжить струм. Чому під під землею? Тому що якщо б бігла по землі, то травмувала б пішоходів струмом.
Крім кейбл карз тут ще бігають Street Cars. Вони більше схожі на практичний вид транспорту та струм як і у Львові подається по кабелям, які розміщені над землею. Такі трамвайчики бігають лише по одному маршруту. Виглядають вони приблизно так:
Вартість проїзду в такому трамваї 1,5 долара.
А ще тут бігають тролейбуси, які є повністю громадським, не туристичним видом транспорту і виглядають дуже подібно до українських.
Сан Франциско - це єдине американське місто, де я поки що бачив трамваї та тролейбуси.
Все, стомився писати. Крім того, тут party починається. See you. To be continued.

Немає коментарів: