Щоденник молодого Анархотуриста

пʼятниця, 5 лютого 2010 р.

MTA Rules

Одна передача по телебаченню заставила задуматися. Передача була про правила в Нью Йоркському метро та про те, як їх люди порушують.
Один чоловік з соловїним прізвищем Atamaniuk їхав ввечері в метро. В вагон зайшов бомж, який сів на єдине вільне місце: біля цього чоловіка. Чоловік посидів декілька секунд, встав і так як в вагоні вільних місць більше не було перейшов в сусідній вагон (в Нью Йоркському метро двері між вагонами відкриті, на відміну від українських метр). Так чталось, що в сусідньому вагоні їхав поліцейський. Результат - штраф в 100 баксів (не можна переходити між вагонами незалежно від того чи поїзд стоїть чи рухається).
Історія 2. Дівчинка поспішала по справам, просвайпила свою безлімітну карточку (особливість карточки безлімітної в тому, що її можна просвайпити лише один раз в 10 хвилин. Це що більше ніж одна особа не користувалась однією карточкою) і спробувала пройти. По якимось причинам турнікет не відкрився. Вона просвайпили ще раз, турнікет їй сказав: Just Used. Біля кожного турнікету є емердженсі вихід, яким можна вийти з метро, але не можна зайти в метро. Коли виходиш через цей вихід, включається сигналізація. Цим виходом дозволяється користуватися лише в екстримальних ситуаціях. Так от, дівчина трохи постояла, хтось виходив, відкри емердженсі вихід, вона зайшла в метро. Штраф - 100 баксів.
Історія 3. Жіночка середніх літ їхала в напівпустому вагоні і тримала свою сумку на сусідньому кріслі. В вагон зайшов поліцейський. Штраф-100 баксів. Правило: один чоловік - одне місце. І не їбе!
От так дивився і думав. За пару місяців що я тут я раз 20 користувався емердженсі виходом (виходив через нього), кожен день їзджу з рюкзаком на сусідньому кріслі і ще ні разу не переходив через вагони. Блін, так і нарватися можна. 100 баксів кишеню не обтяжують. Треба міняти підхід до життя. А правила варто почитати.

Немає коментарів: