Щоденник молодого Анархотуриста

субота, 17 квітня 2010 р.

Метаморфози

Як Ти мабуть зауважив, шановний Читачу, мій блог змінив дизайн. Все в цьому житті  швидкоплинне, так само й швидкоплинні настрої ведучого блогу. Новий дизайн найбільше відповідає моєму внутрішньому душевному стану і саме тому я на ньому й зупинився, попередньо трішки підредагувавши.
Чому щоденник анархотуриста? Термін "Анахотурист" не новий і придуманий не мною. Прогугли й побачиш! Особисто я його почерпнув з однойменної пісні. В основному, зміст цього терміна відповідає моєму душевному стану: я погано переношу будь-який примус у вигляді влади над собою. Раді справедливості слід зазначити, що "погано переношу" не значить "не можу терпіти". При певних обєктивних та субєктивних чинниках, які чотирма словами можна охорактеризувати як "інколи дуже хочеться їсти", я сам можу бути частиною цього примусу, в цей же час підпорядковуючись йому. Саме тому маю за спиною 10 років державної служби, з них 7 років військової служби у відповідних органах та й зараз одним з місць мого працевлаштування є зовсім не "свободолюбива" організація. Хоча, в цей же час,  при таких обставинах мій душевний стан знаходиться не в найкращому стані. Через це я люблю різного роду стипендії та гранти, які забезпечують максимальну свободу при мінімальних зобовязаннях.
Крім того, мені надзвичайно подобається подорожувати .Так склалось, що активно подорожую я останні 3 роки. До цього доля особливо подорожами не балувала. Хочеться вірити, що на цьому не закінчиться й можливості їздити поїздами, автобусами, автомобілями, літати літаками тощо не зникнуть.
Отже, Твоїй увазі, шановний Читачу, старий блог з новим оформленням. Насолоджуйся.
Во, запєрдолив, ха-ха-ха.

8 коментарів:

noddeat сказав...

+1

Offspring сказав...

Дякую, вірний Читачу!

tivasyk сказав...

дизайн… нечитабельно =( але завжди можна читати тебе в rss-стрічці, тож не суть важливо =)

Offspring сказав...

що саме нечитабельно? Я вроді все можу прочитати.

parazitakusok сказав...

дядька! нечитабельно!! повертай назад білий колір.

Offspring сказав...

Щож там Вам нечитабельно??? Кислотно: згідний, але все четабельно!

Lileja сказав...

"Не читабельно" тому що після такого читання болять очі і втому відчуваєш. А так як за день живеш не тільки читанням окремого блогу, то приходиться вибирати і вирішувати: заходити туди чи ні, читати, чи так, загалом, переглянути картинки? Бо як начитаєшся, то потім може розболітись голова, вилізти очі чи побачити на "собі любимому" ще якісь інші негативні метаморфози...

noddeat сказав...

хто забороняє читати через RSS і не скиглити?

у мене всі блоги з чорним текстом на білому фоні, і я не бачу ніяких дизайнів.

Вистачить їх додати в Google.com/reader, і все.