Щоденник молодого Анархотуриста

субота, 17 квітня 2010 р.

А що б Ви зробили якби мали достатньо коштів???

Якби я мав достатньо коштів, я в насипав в нейтральних водах острів або побудував платформу. Цю територію я б проголосив державою, а себе її президентом (на подобі Сіленду). Створив би уряд, парламент з таких же анархотуристів як і я, прийняв би Конституцію, герб, гімн ну і все що там треба. Після цього, першим указом дозволив б і заохотив вирощувати маріхуану. На мій острів приїхали б найкращі спеціалісти по вирощуванню ганджі, які б її там же продавали і 50 % прибутку платили в податки. Сюди ж би повалило купа туристів. Всі б мали безвізовий вїзд і платили лише б ренту за перебування на острові (податки). Зробив би свою поліцію, яка б слідкувала за порядком, ввів громадянство. Громадянство можна було б купити за невелику суму. В такому б разі громадяни не платити рент за перебування на острові (тому громадянство було б вигідно). Ввів би свою валюту. Також, потрібно було б створити свій банк, який як єдиний орган займався о обміном валют на острівну, звичайно, за невелику плату. Ну, короче, все було б цивілізовано. А що Ви б зробитили, якби мали достатньо коштів???

4 коментарі:

noddeat сказав...

а я би просто купив хату в Амстердамі :)

Offspring сказав...

А, так кожен може. То не прикольно. І справа не тільки в траві, а справа в тому, що ти можеш зробити там те, що хочеш. Можеш побудувати таку державу, яку хочеш.

VaZub сказав...

Якби я мав достатньо коштів, я би просто звалив з цієї довбаної жержави, купив би собі хатинку в Канаді чи Мексиці, і зайнявся би чимось для душі - типу фінансування розробки відкритої операційної системи Haiku, або системи на базі Darwin - відкритого ядра МакОсі.
З.І. А щодо твоєї ідеї, то поліція нелогічно вписується в ідилію растафаріанця. Кажуть, що накурившись ганджі у народу пропадає агресія, тому навряд чи міліціянти були би потрібні. І взагалі, марьванна - це фігня, вирощуй там краще гриби :)

Offspring сказав...

О, до речі, про гриби - це теж ідея. Можна було б гриби разом з травою. А поліція буде все рівно потрібна. Ну, хоча б вибивати податки з недобросовісних торговців ну і щоб перевороту не було :)