Щоденник молодого Анархотуриста

пʼятниця, 16 жовтня 2009 р.

Санто Домінго (версія з фотографіями, я надіюсь)

Так от, я залишив гостинний Санто Домінго і переїхав в Sosua. Це невеличке туристичне містечко на північному узбережжі недалеко від Puerto Plata, де вперше на американську землю ступила нога Колумба. Ну, але про це пізніше. зараз про Санто Домінго. Тут інтернет кращий, але далеко не космічний. Тому, не знаю чи вдасться завантажити фото, але спробую.
Речі, що вразили в Санто Домінго. Ну. не те, що вразили, але звернули на себе увагу.
Про транспорт. В Санто Домінго досить багато авто, але ще більше мотоциклів. Автомобілі різні: від дорогих позашляховиків до вбитих життям в Домініканській Республіці старих іномарок. Слід зазначити, що вбитих машин тут значно більше. Якщо хтось думає, що в Україні вбиті і старі імпортні автомобілі, слід приїхати сюди. Таких вбитих машин як тут я ще вжиті не бачив. Тут цікавим є ще те, що номерні знаки в Домініканській Республіці знахидяться лише ззаді автомобілів.
З переду або нічого немає, або якась реклама. Тут я бачив автомобілі пригнані з Європейського Союзу, наприклад з Італії, Німеччини та Естонії.
В них характерні наліпки ззаді залишились з пропором Євросоюзу та буквою країни. Крім того, бачив те, що в Україні називається Ланос ІІ. Не встиг сфорографувати. Наскільки мені відомо, Ланос ІІ виготовляли і вроді ще виготовляють тільки в Україні. Тобто, є підстави вважати, що в Домініканській Республіці є автомобілі з України.
Слід сказати, що дороги тут набагато кращі, ніж в Україні.
Тепер про громадський транспорт. Тут є нормальні міські автобуси середнього розміру, але я їх не бачив. Також, кажуть, є метро. яке недавно відкрилось і має декілька станцій. Але я його теж не бачив.
Більше всього тут маршруток. Маршрутки нагадують те, що у нас у Львові їздило декілька років тому. Тобто ті, де треба запихатися склавшись мінімум вдвоє. Якщо Вам повезе, то Ви будете їхати в такій маршрутці
А якщо не повезе, то в такій
Як правило, маршрутки номерів маршрутів не мають. В кращому випадку, з якої до якої вулиці вона їде. Без знання міста і іспанської мови в маршрутку немає чого сунутися, бо гарантія, що Вам там ніхто не підкажу в яку сідати і де вийти. Я їхав маршруткою лише з аеропорту.
Крім того, тут як і всюди їздять таксі. Це в основному вбиті машини. Таксисти самі противні люди. Причепляються до потенційних клієнтів мертвою хваткою. Українські таксисти ховаються, повірте мені.
А е тут є таксити на мотоциклах. Вони дуже дешеві і одягнуті в жовті або помаранчеві жилетки. Виглядають вони так.Я їздив пару раз з ними. Ганяють вони як ненормальні на своїх вбитих мотоциклах і, відповідно, без жодних шоломів. Якщо Ви вбились з ними - це Ваша проблема. Ніяких страхівок вони не мають і, я підозрюю, ніде в органах влади вони як таксисти не зареєстровані.
Про місто. Місто чудове. Архітектура стара іспанська, колоніальна. Трохи фоток міста.


Містом краще ходити вдень. Вночі лише в туристичних зонах, де є поліція. Злочинність тут дуже висока. Ввечері якщо побачать, що Ви турист, що автоматично асоціюється з грошима, Вас в темному перевулку можуть просто підрізати. Поліції тут, принаймні вдень, досить багато. Всі озброєні помповими дробовиками або М-16. Часто можна побачити людей в цивільному з пістолетом за поясом. Мабуть якісь таємні агенти. Дробовиками тут озброєна навіть приватна охорона.
Був я біля президентського палацу. Він вражає. Кругом купа військових.
Військових можна фотографувати тільки з їх дозволу, якщо не хочете отримати прикладом по голові.
Політики тут такі ж засранці як і всюди. Плакат Президента.
"Ющенко ТАК!"
На невідомих деревах ростуть невідомі фрукти
Пожежники їздять на нормальних машинах
А колись їздили на таких
Назви вулиць в центрі міста написані на порцелянових плитках. Тут Ноддет писав, що таке ж в Португалії. Мабуть, вблив колоніальної культури
А ще тут проституція процвітає. Всі вони стоять біля готелів. Як тільки бачать туриста зразу налітають на нього. Такого я ще не бачив. Амстердам ховається.
Ну вроді би все. Тепер буду набиратися вражень від Sosua. Тут готель прикольний. З басейном.

3 коментарі:

parazitakusok сказав...

о, це кайф!!! дядька, давай ще!!!!!!!!!!!!

Demian Zabalskiy сказав...

А пляжі та є? Класні? Пісок білий?

Offspring сказав...

Пляжі є але не дуже чисті. Санто Домінго столиця і досить велике місто(десь таке як Львів). Тут, де я знахожусь зараз, в Сосуа, пляжі класні. З білим пісочком і прозорою водичкою.