Щоденник молодого Анархотуриста

четвер, 22 жовтня 2009 р.

Sosua, Republica Dominicana

Після Санто Домінго (до речі, Домінго іспанською означає Неділя) я купив квиток на автобус і попрямував через весь острів Хіспаньйола на північ в Сосуа. Плануючи подорож, думав, що автобус буде ну, такий як в фільмах показують: без вікон, куди заганяють кіз та курей, з пасажирами та вантажем на даху. Однак, все виявилось на багато прозаїчніше. Автобус виявився повністю пристойним, таким, як іїздять по Європі, деколи по Україні, якщо хтось мав нагоду їхати Автолюксом, з кондиціонером, що відіграє далеко не останню роль при подорожах Домініканською Республікою, де середня річна температура не опускається нижче +27 гр. Цельсія. Автобус виглядав ось так
Їхати до Сосуа виявилось досить довго: десь приблизно 4,5 - 5 годин. Відстань становила десь 300 з чимось кілометрів. Я вже писав, що в країні "ТРЕТЬОГО СВІТУ" дороги кращі як в Україні? Ні? Ну то пишу: В Домініканській Республіці, яка вважається країною третього світу, дороги кращі як в Україні!
Сосуа - це досить маленьке містечко, де крім готелів, барів та дискотек майже нічого більше немає. Знаходиться воно на березі океану і тому є досить велика кількість публічних та приватних пляжів. Тут слід сказати, що публічні пляжі в Сосуа, так в принципі як і у всій Домінінканській Республіці, безкоштовні, на відміну від України. А на приватні пляжі Вас ітак ніхто не пубтить: навіть за гроші. На то вони і приватні, оскільки власник того пляжу хоче бачити на ньому лише тих людей, яких він хоче бачити. Публічні пляжі досить чисті, за невелику плату на ньому Ви можете орендувати лежак. Виглядають вони приблизно так.
Я облюбував невеликий дикий пляж, на якому було досить мало людей і виглядав він так
На пляжах НЕ продають поклаву і всяку іншу фігню, хоча недалеко від пляжу стояли магазинчики, де можна було купити поїсти, напої, сувеніри і всяку інший непотрібний stuff.
Поселився я в Коко готелі. Готель прикольний. Виглядає він приблизно так.
Власники його якісь Канадці. Менеджер теж з Канади. Молодий хлопець на імя Ієн (Ian). Всі інші працівники - домініканці. Я бронював shared room за 15 баксів за добу, вони такої кімнати з якихось причин не мали, тому за ту саму ціну дали мені private room, що мене дуже потішило. Взагалі, така кімната в них коштувала 35 баксів. Правда без кондиціонера, але він виявися непотрібним, оскільки був вентилятор і до жари за декілька днів в Саенто Домінго я привик.
В готелі на подвірї був бар та басейн.
Безкоштовний Вай Фай не з космічною швидкістю, звичайно (в ДР інтернету як мені сказали з космічною швидкістю в природі не існує), але жити можна. Принаймі, мені вдалось загрузити деякі фотки в інтернет, про що я вже писав.
Прожив я в цьому готелі 4 ночі, нічого не роблячи, лежачи на пляжі цілими днями та в готельному басейні. Ввечері пропиваючи кровно зароблені в готельному барі. Ціни в ньому приблизно такі
Всі ціни подані в Домініканських Песо, при чому 1 дол. США дорівнює 36 Домініканських Песо.
Через 4 дні я купив зворотній квиток на автобус до Санто Домінго, доїхав благополучно туди, на таксі до аеропорту, посилаючи ну, туди куди в нас посилають таксистів, які заламували ціну в три рази більшу реальної, 3,5 години в літаку і я знову в Нью Йорку.
Більше фоток з Сосуа, Домініканської Республіки тут

5 коментарів:

Sandy сказав...

Ви за­бу­ли до­да­ти, що в кра­ї­нах тре­тьо­го сві­ту зар­п­ла­та на­ба­га­то ви­ща за ук­ра­їн­сь­ку, а ці­ни ниж­чі. :-)

Offspring сказав...

Ну, про Домініканську Республіку цього не скажеш. Там видно, що люди живуть бідніше від українців.

Sandy сказав...

Див­но... Я вже звик, що гір­ше, ніж в Ук­ра­ї­ні, лю­ди жи­вуть тіль­ки в кра­ї­нах, де йде гро­ма­дян­сь­ка вій­на...

Demian Zabalskiy сказав...

А 15 доларів за ніч це разом з їжою чи харчувались за додаткові кошти?

Offspring сказав...

Ги. 15 доларів з харчуванням це було би круто. Але, на жаль, не реально. Навіть в Домініканській Республіці. Але там за 100 песо можна було купити Хаф Чікен Віз Фрайд Райс (пів курки з рисом), що було досить пристойно.