Щоденник молодого Анархотуриста

пʼятниця, 16 жовтня 2009 р.

Домініканська Республіка, або кому на Русі...упс, сорі, на острові жить харашо

Домініканська Республіка - це майже рай. Тут середня річна температура +30 гр. Цельсія. Холодно тут не буває ніколи. Тут чудові готелі, набудь-який смак: від дорогих і люксусових до дешевих і простих. Але дешевий тут не означає поганий, принаймні не завжди. Тут білий пісок, пальми, прозора вода і коралові рифи. Тут рай для дайверів, тут reasonable ціни на все, в тому числі на нерухомість. Багато американців, канадців, європейців приїжджають сюди, купують нерухомість і оселяються тут надовго. Особливо це стосується людей, які вже на пенсії або робота яких не вимагає постійної присутності на батьківщині. Дехто займається тут бізнесом. У випадку чогось - завжди можна вернутися додому. Авіаперельоти в США тут дешеві. Наприклад, квиток з Нью Йорка і назад мені обійшовся в 360 доларів. Якщо Ви готові тратити в місяць 2000-3000 доларів - Ви тут король і для Вас тут все.
Однак, більша частина Домініканців мріють вирватися з цього раю. Бажано в США,ну а на крайній випадок в Канаду або Європу. На самий крайній - в Мексику. Зробити це можна декількома шляхами. Один з них - грати в бейсбол. Найкращі гравці в бейсбол американських клубів - вихідці з Домініканської Республіки. Вони заробляють мільйони. Основні американські клуби мають в Домініканській Республіці свої табори, де тренують обдарованих домініканських хлопців. Кращі з них відбираються в американські команди. І це їх мета.
Жінки тут займаютьсяя тим, що знімають туристів, зустрічають з ними і, в ідеалі, прагнуть вийти за них заміж. Ну, або на крайній випадок, заробити грошей та виклик в США щоб чухнути звідси. Тому для туриста тут не проблема знайти подружку на ніч, на тиждень, на місяць чи на рік. При цьому, не обовязково їй навіть щось обіцяти. Час від часу давати їй гроші.
Деякі чоловіки теж займаються тим, що надають тут відповідні послуги. Наприклад, досить часто можна побачити як зранку з готелю виходять підстаркуваті американки чи канадки з молодими 25 літніми місцевими хлопцями. Мабуть, вони цілу ніч читали казки Андерсена, подумаєте Ви. Правильно. Я теж так думаю. Так що якщо хтось Вам скаже. що в Україні погано живеться, не вірте. Є країни де громадянам живеться ще гірше.
До речі, про країни, де живеться ще гірше. На острові ДР межує з Гаїті. На Гаїті вони мали декілька років тому громадянську війну. Зараз там теж час від часу пострілюють і тому там постійно присутні миротворці ООН. Крім того, економічна ситуація там нижче плінтуса і тому для багато Гаїтян мріють емігрувати в Домініканську Республіку. Економіки як такої там просто немає. Тому все пізнається в порівнянні.

2 коментарі:

noddeat сказав...

>Так що якщо хтось Вам скаже. що в Україні погано живеться, не вірте. Є країни де громадянам живеться ще гірше.

авжеж є. Україна не входить до третього світу (на відміну від хоч би й Молдови), ми — десь наприкінці світу другого :)

parazitakusok сказав...

El Diario!!! мега-дяка за пост!