Щоденник молодого Анархотуриста

пʼятниця, 30 жовтня 2009 р.

Wiewiórki v. Squirrels

Поки в Україні лютує Звірячий грип, тут, на чужині вирішив зайнятися спостереженням звірят (ги, класно вийшло). Спостереження привели мене до висновків, що деякі види молодших наших братів відрізняються від своїх родичів на обох континентах. Так, зокрема, пропоную до порівняння декілька фото.
На цьому фото зображена польська Wiewiórka, що прописана і постійно мешкає (має навіть відповідне громадянств) в м. Варшаві в Лазєнковському парку. Десь приблизно так же виглядає і її українська родичка - білка.

А на цих фото зображена їх далека родичка - Squirrel (блін, завжди забуваю як це грьобане слово пишеться). Squirrel в свій час емігрувала з Європи в пошуках кращого життя і американізувалась або має американські корені і є Native American (як Індіанці).
Як Ви мабуть зауважили, американські білки, на відміну від європейських, сірі, а не рижі. Один знайомий канадець, який до того ніколи не бачив європейських білок, побачивши фото з польською білкою, сказав: "red as my wife".
Якщо б в американських білок забрати хвіст - то вони б стали схожими на щурів.
Білок в Нью Йорку досить багато. Вони є всюду де є дереа чи парки. Є вони також в тому районі де я мешкаю. Часто коли зранку виходжу з дому можу побачити як білки шугаються з контейнерів для сміття, де вони шукають їжу. Їдять вони, до речі, все підряд. Навіть картоплю фрі, що видно на попередньому фото. Часом діти годують їх горішками.

2 коментарі:

noddeat сказав...

Європа краща від Штатів. Навіть білки кращі :)

Offspring сказав...

Well, it depends.